Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szoba kettéválasztása: gardrob...

Szoba kettéválasztása: gardrob+dolgozószoba?

Figyelt kérdés

A segítségetek szeretném kérni, aki csinált már ilyet/aki tudja, hogy működik ez.


Adott egy panellakás egyik szobája, amit ketté szeretnék választani, egy tolóajtó választaná el a két részt.


A szoba most padlószőnyeges, később is az lenne mindkét rész, csak újra cserélem.

Föl kell szedni a padlószőnyeget és kettéfalazni a szobát, ha jól gondolom?

De ugye világítás csak az egyikben van pillanatnyilag, hogy tudom megoldani a másik rész világítását?

Mivel pont abban a részben ami dolgozószoba marad, nincs konnektor, s ahogy érdeklődtem, igen macerás a panelben métereken át vésni új helyet a vezetéknek, ezért gondoltam, hogy a padlószönyeg szegőjében vezetem hosszabbítóval a másik részbe, de ha kettéfalazom, akkor hogy fog átmenni a vezeték?

Mindenképpen tolóajtót szeretnék, ezt meg lehet oldani egy ilyen (gondolom) gipszkarton falhoz?



2019. máj. 30. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Átfúrod a gipszkartont. Nem egy ördöngösség,

És igen, meg lehet oldani a tolóajtót.

2019. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy érted, hogy keresztül tudom fúr(at)ni közvetlen a padlószint fölött a gipszkarton falat, hogy mindkét oldalt eltakarja a vezetéket a padlószegély?


De mit kezdjek a világítással?

2019. máj. 30. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Jót írt az egyes,véletlenül pirosat nyomtam,bocsi érte,

A villany is könnyen megoldható,erre találták ki a kábel csatornákat .A padlószőnyeget sem kell felszedni

Gipszkartonnak meg vannak a fém elemei is,melyek megtartják a falat .

2019. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!