Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kinek mi a véleménye a Ravak...

Kinek mi a véleménye a Ravak Avocado kádjáról?

Figyelt kérdés
Sajnos csak az fér be a fürdőbe, és érdekelne olyanok véleménye, akik már használják régóta. Fiatal párnak, később kisgyereknek megfelelő lenne?
2019. jún. 3. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó drága, a Riho Future XL kádam került ennyibe és az oldalfal is + 40e. Az alakja csepp, normál méretű ember nem fér el benne. Akkor lehet jó, ha a családban senki se nő 160 centinél nagyobbra és nem is híznak el.

Nálam alapvető az, hogy amilyen magas vagyok, akkor kádat használok, mert ez egy élvezeti cikk és nem jó érzés kis kádban nyomorogni. Ha nem fér el normál méretű, inkább lemondok róla vagy falat bontok.

2019. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos falat nem lehet bontani, és már nagyon szeretnénk kádat, mert eddig csak zuhany volt. Sejtettem, hogy kicsi..
2019. jún. 3. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig kádas voltam és nagyon rossz volt szorongani a 150 centis kádban. Én 190 magas vagyok, az a kád szélességében is rossz volt. Abszolút 0 esély van átrendezni a fürdőszobát, hogy legalább egy 170-es kád beférjen?
2019. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos csak úgy van hely, keskeny és hosszú, de már ott az ajtó. Tetőtéri fürdőszoba, úgyhogy még döntött is a fal. Ebből kell gazdálkodnunk. Fix az avocado alakja is, mert rögtön az ajtó mellett van, és kell, hogy csapott legyen a kád vége, nagyobb legyen a hely :S
2019. jún. 3. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!