Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerül egy zuhanyzó...

Mennyibe kerül egy zuhanyzó megépítése?

Figyelt kérdés

Keresgéltem a neten (és tudom hogy pontos fix összeget nem lehet mondani csak közelítőleg) de semmit nem talaláltam. Nektek mennyibe kerűlt? Megérte megépíteni? Mi kád helyett szeretnénk de sokan mesélik hogy megbánták mert túl sokat kell takarítani?


Ilyesmire gondoltunk csak függönnyel és nem ajtóval.

[link]


2019. jún. 10. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is kád helyett építettem, itt fontos kérdés, hogy te építed, vagy kell hozzá ember... Szerintem szaki 100-150 alatt neki sem fog állni, természetesen + anyagár.

Nekem volt rengeteg bontott téglám, hosszúkás fürdőszoba közepére kellett, így 2 falat kellett felhúznom, praktikeres falazóhabarcsot használtam, vakolatot is ebből csináltam, emlékeim szerint 10-12 zsákkal ment el.

Vegén gletteltem, ez 2 zsák, de bele kell szamítani azt is, hogy béna voltam és a glettel van ahol 3cm vastagon kellett kihúznom, hogy a vége egy egyenletes szép fal legyen.

Zuhanytálcának a legolcsóbb zuhanytálcát vettem meg, ez azt hiszem valami 9000ft volt, vegül mivel asztalos vagyok, lambériával burkoltam, amit lenolajkencével felületkezeltem.

Nálunk is függöny van.

A fa burkolat nagyon mutatós fürdőszobába, ám nem valami tartós, az enyém 4 éves, most kezd igencsak csereéretté vállni, viszont ez nekem kb 1 napi meló... Aztán 3 évig megint szép lesz...

Költségben kb 50.000ből minden megvolt kényelmesen.

Persze meg lehetne csicsázni úgy is, hogy 1millióbol se jöjjön ki...

2019. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2019. jún. 11. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!