Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A konyhaban a munkapadot es a...

A konyhaban a munkapadot es a csapot is szeretnem kicsereltetni. Kell-e nekem erre kulon asztalos es vizvezetek-szerelo, vagy utobbi megcsinalja mindkettot?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerulne szerintetek, kb? Csak ket het mulva leszek otthon, akkor kezdem majd hivogatni oket, de nem tudom pontosan, hogy hany szakemberre, es mennyi penzre lesz szuksegem.
2019. júl. 2. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Asztalos vagyok, én a munkapultot kicserélném, csapot max bevágnám, de be nem kötnem... Még ha betudnám, mert betudnám sem... Az nem a szakmám, nem is vállalhatok érte felelősséget.
2019. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én meg vízvezetékszerelő vagyok és tökéletesen egyetértek az előző szakembertársam válaszával. Hasonló helyzet szokott előállni szekrényes mosdóknál is, amikor az ügyfél jelzi, hogy akkor a szekrényes mosdót össze kellene rakni majd bekötni. Összetudnám rakni, de egyrészt biztosan több időbe telne mint egy asztalosnak, másrészt nem szeretnék visszajárni azért mert éppen lóg az ajtó vagy akármi. Nem az én szakterületem. Hívj egy asztalost a munkapadhoz és hívj egy vízvezetékszerelőt a bekötéshez. Annyit még tudok segíteni, hogy ha nincs berohadva a csaptelep, 8 ezer forint körül megúszod a csaptelep cserét. Ha viszont be van, akkor max 13 ezer, amivel egy asztalos biztos többet bajlódna mint egy vizes, ahogyan egy zsanérral is többet szenvedne egy vizes mint egy asztalos.
2019. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!