Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan festhetném át hatékonya...

Hogyan festhetném át hatékonyan a falam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Remélem van itt aki jártas a témában. Szóval a falam jóideje ugyanolyan színű, rendesen ráuntam már és nem is tetszik. Elég harsány színe van, vérnarancs/vöröses narancs. A falon ilyen "barázdált" tapéta van :D (bocsi nem tudom a helyes megnevezését)

attól tartok hogy egy ilyen erős színt nem fogna be rednesen egy enyhébb árnyalat. Gondolok itt szürkés lilára, halvány kékre, szóval inkább pasztell árnyalatokra.


Mit tudnátok javasolni, hogy foghatná be a festék? Köszi ha tudsz segíteni!



2019. júl. 4. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Fűrészporos tapéta, befogja, csak 2 réteg kell.
2019. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Befogja.
2019. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fűrészporos tapéta.

Simán befogja.

2019. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Siman menni fog, de lehet hogy 3 soron is le kell festeni
2019. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A világos színeket kelleni fog a 3 réteg. Szürkés lila nem hangzik túl jól.
2019. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet üvegszálas is, azt kicsit nehezebben fogja majd... hengerrel fesd, ne ecsettel, és vigyázz hogy ne legyen csomós, meg ne follyon meg sehol. Én platinumot használok rá, kipróbáltunk mindenfélét, az vált be a legjobban.
2019. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!