Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » MOSÓGÉP KEVERŐTÁRCSÁS, kérem...

MOSÓGÉP KEVERŐTÁRCSÁS, kérem szépen valaki segítsen nekem érteni a működését! Egy csomó mindent nem értek. Pl ki varázsolja bele a vizet?

Figyelt kérdés

Én töltöm bele?

Ez ki is öblíti a ruhákat, tehát magába szív vizet?

Ki is nyomja a vizet magából vagy én eresszem ki a mosószeres elhasználtat?

Letöltöttem egy Hajdu klasszikus kézikönyvét de ezek abból nem derültek ki.

Előre is köszönöm szépen!


2019. júl. 24. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Feltoltod vizzel, mososzerrel, meg a ruhakkal, bekapcsolod. Amikor ugy erzed eleget mosott, kikapcsolod, leereszted a vizet, raksz bele tisztat, kioblited a ruhakat, azt is leereszted, ruhat kiveszed, kicsavarod, kiteregeted, megvarod mig megszarad, es kesz.


Se szepen nem mos, se a ruhakat nem kimeli, se nem takarekos, de olcso. Nem is ertem hol van meg egyaltalan ilyen...

2019. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%

Nem, ez olyan, mintha lavórban mosnál, vagy áztatnál.

Csak nem kel kézzel nyomkodni, azt csinálja helyetted a gép.

Fehérneműnél, pólónál, zokninál, napi kis ruhadaraboknál jó.

Nagymosásra nem jó.

Nagymosás előmosásárais jó.

2019. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
régen úgy mostak benne, hogy először a fehéret, utána a színeset, végül a munkásruhákat. Persze vízcsere nélkül. És de, rendesen kimosott. Kádban öblítettek, utána ment a centrifugába(ha volt).
2019. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

1: Pedig újonnan is gyártják mini változatban, én is szeretnék, de csak olyan webáruházban találtam, aminek rossz az értékelése.

Egyszemélyes háztartásban, ahol csak fél háztartást vezetnek, nagyon jól jön!:)

2019. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Most ment tönkre a 4 éves full "menő" mosógépem és játszom a gondolattal, hogy az apróbb, napi szintű dolgokat ebben mosnám (konyharuha, pólók, zoknik stb) a nagyobbakat meg mosodába vinném.

Egy személyes háztartás.

Ez a gép kicsi is, kis helyet kér.

Véleményeket szívesen elfogadok!

Első válaszoló aki is köszönöm szépen, remekül leírta!

2019. júl. 24. 19:07
 6/15 A kérdező kommentje:

T9 :-)) tehát az első "válaszoló aki is".

DE közben látom hogy okosakat írtok!

Mindenkinek köszönöm szépen!

2019. júl. 24. 19:09
 7/15 A kérdező kommentje:
... első válaszolónak.....
2019. júl. 24. 19:10
 8/15 mindentudó99 ***** válasza:
81%
Ugyan olyan tisztára mos mint bármi. Csalad nagymosása napi program vele és sok időt melkette kell tölteni
2019. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%

10 éves a gyerekem, életében nem látott keverőtárcsást, de vettem egyet használtan, meg egy centrifugát a kutyák plédjeinek, rongyainak mosásához. Nem volt hozzá használati utasítás és a gyerek önállóan kimosott vele úgy, hogy nem kérdezett semmit.

EGY GOMB van rajta, "Nyit-zár", csak a totál hülye tesz fel ilyen kérdéseket, vagy egy unatkozó troll.

2019. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%

#9

...és mindig van egy pár jóhiszemű, aki bedől neki!:(

2019. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!