Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudnám leghatásosabban...

Mivel tudnám leghatásosabban kipucolni a szőnyeget?

Figyelt kérdés
Van kutyánk és szoba kutya. Szőr, haj és még sok minden más megtalálható a szőnyegen. Eddig körömkefével és mosogatószeres vízzel tisztítottam, de már tele van vele a hócipőm.
2008. nov. 14. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Rakd ki a kutyádat, és nem lesz ilyen gondod.
2008. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

A legjobb lenne,ha vennél egy takarito gépet,amivel hetente egyszer kitakaritanàd a szönyeget,olyan mintha porszivoznàl,de legalàbb vizesen,stb.

A màsik van a ruhàkra bizonyos papirtekercs,ragacsos,a szöszök eltàvolitàsàra van,néha azzal is àtmehetsz a szönyegen.

Màs megoldàs nincs,max ha van rà lehetöség,akkor szönyeget feltekerni,és a padlot laminàltatni,azt egyszerü felmosni,nekem is van cicàm,szönyeg mellett,de nekem naponta kell porszivozni,hogy ne gyüljön össze a sok ször.

2008. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
én is naponta porszívózok,de nekem nem hullik a kutya szőre.én venisht használtam,de most tök jót találtam ki.bár ezt csak jó időben lehet.kiporzívóztam a szőnyeget,kivittem az udvarra,kimagasnyomásuztuk,aztán venish,aztámn magasnyomású,és vagy 2nap száradás.valahová fellógatva.vagy így télen vidd el tisztítóba.és fésüld ki minden nap a kutyád szőrét!
2008. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nincs hosszú szőre a kutyámnak, és mint írtam nem csak a szőr, hanem a haj is zavaró. Mivel sötétkék a szőnyeg, igy meglátszik rajta minden kosz. :S

A kutyusomat pedig NEM fogom kitenni. Ő a mindenem, a családom. Aki pedig ilyen dologra vetemedik, egy szívtelen ember lehet. Akkor inkább a szőnyeget teszem ki! :)

2008. nov. 14. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

3.vagyok.nekem két kiskutya van bent,a kiskori bepisilések miatt már egy szőnyeg a kukában landolt!:-)

hát a rövidszőrű kutyust tényleg ne fésüld!:-)

a porszívó nem szedi össze a hajat?vagy csa szárazon kikefélni?de lehet a takatítógép is jó ötlet,de elég drága is.

2008. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!