Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mikroszálas törölközőt hány...

Mikroszálas törölközőt hány fokon lehet mosni?

Figyelt kérdés
Decathlonban vettem és 30 fok van ráírva. De nem kevés ez? Ha 60 vagy esetleg 40 fokon mosom tönkremehet?
2019. júl. 31. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen, vagy nem!

Ha az van ráírva, hogy 30 fok, akkor úgy mosd!

A gyártónak nagyobb haszna lenne belőled, ha 40 vagy 60 fokon mosnád, mert ha tönkremegy venned kell egy másikat.

De kénytelen a valós hőfokot ráírni, mert megfingatják kemény pénzekre.

2019. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Azt nem tudom, de én kimostam a mikroszálas portörlőket 50 fokon - addig mindig kézzel mostam - elvékonyodtak és kibolyhosodtak. Lehet a törölközővel is ez lenne a helyzet.
2019. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mikroszál az műanyagot jelent. Ha 30 van ráírva akkor azzal is mosd, vagy összeolvad és semmire se lesz jó.
2019. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég a 30 fok és ne használj öblítőt, almaecetet tegyél az öblítő helyére. Vannak mikroszálas konyharuháim is, azokat pl. mostam 60 fokban is, semmi bajuk. De a törölköző nem lesz olyan koszos, mint egy konyharuha.
2019. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!