Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hypót és vízkőoldót összekever...

Hypót és vízkőoldót összekevertem majd takarítás közben belélegeztem, alig kapok levegőt, jobbulás várható, vagy forduljak mindenféleképpen orvoshoz?

Figyelt kérdés
Mi lehet a problémám , mi bajom esett ?
2010. júl. 13. 03:43
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a legjobb lenne, ha felhivnád az ügyeletet vagy a mentősöket, és tőlük megkérdeznéd, hogy mit tegyél, és mennyire sürgősen, mert én már hallottam olyat, hogy valakinek az összekevert takaritószerekből fejlődő gázok komoly légzési gondokat okoztak. Ugyhogy vedd nagyon komolyan, egy hivást mindenképp megér.
2010. júl. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha még nem tetted meg, akkor menj azonnal az ügyeletre! Ami történt az az, hogy a hypo hatására a vízkőoldóban lévő sósavból klórgáz fejlődött, azt lélegezted be. Legyél óvatos az ilyennel.


Mielőbbi jobbulást!

2010. júl. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
még rá is van írva a hypora, hogy tilos mással keverni, pont az esetlegesen felszabaduló klórgáz miatt:S
2010. júl. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
65%
Szerintem a fejlődő gáz megmarta a nyálkahártyádat menj orvoshoz!
2010. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam doktornál ... azt mondta idő kérdése és helyre jön a légzésem . Azért köszönöm a válaszokat :)
2010. júl. 14. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!