Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fürdőszoba alapos takarításáho...

Fürdőszoba alapos takarításához tippek, mit szoktatok használni?

Figyelt kérdés
A barátommal most költöztünk össze,kezdő háziasszony vagyok. Az előző pár aki a lakásban lakott nagyon elhanyagolták, főleg a fürdőszobát, a zuhanykabint. Rettenetesen piszkos,nem tudom, penészes, vízköves, szappanmaradékos az egész, kívül belül. Direkt fekete. Mikor leöblítem undorító darabkák folynak le a lefolyón. Vannak helyek amiket nem tudnék megtörölni, mert nem férek hozzá, ilyenek a kis kerekek amin gurul az üvegajtó, belül még le is tudom őblíteni a tussal de kívül nem, mert minden tiszta víz lesz. 100%os tisztaságot szeretnék, illetve fertőtleni az egészet. Mivel csináljam,ami biztos hatásos, és feloldja ezt az egész maszlagot? Ti milyen vegyszereket használtok? Jelenleg Tandil eco fürdőszobatisztító van itthon.

2019. aug. 21. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sima zöld domestos és ecet, amivel takarítok.

Túl kell tenned magadat azon, hogy vizes lesz a fürdőszoba, hiszen az lesz takarításkor. Kösd össze a felmosással, legyen ott a felmosó meg a vödör, nem kell eláztatni fél órás vízfolyatással az alsó szomszédot. 2 perc alatt le tudod zuhanyozni kívül, annyi idő alatt nem sok baj történik.

2019. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. aug. 21. 16:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ecettel próbáld meg. Én sem használom ezt mindig, mert nem bírom a szagát. De tényleg gyönyörűen leszedi a vízkövet. Amit most használok: az eurofamilyban találtam egy eco tisztítószert: Zöld lomb a neve azt hiszem. Sokkal jobban tisztít mint eddig bármilyen szer.
2019. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 21. 16:52
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Le kell szedni, szét kell szerelni amennyira csak lehet és akkor tisztességesen le tudod dzsuvázni. Így összerakva csak trutyisimogatás.
2019. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a Savo permetes fürdőszobai verziójával rámennék, nagyon hamar, nagyon hatékonyan levisz mindent.
2019. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt is találtam itthon. Ki is próbálom!
2019. aug. 21. 18:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Szívesen! Hajrá! :)
2019. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a hideg zsíroldó is sokszor segít megoldani gusztustalan cuccokat! Bár fürdőszobába még nem kellett vele próbálkoznom, de én bevetném ha a többi nem használ.
2019. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Féktisztító spray
2019. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!