Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki hányszor takarít egy...

Ki hányszor takarít egy héten? Mennyire alapos ha heti többször is? Na és macska mellett?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia :) nálunk 2 szintes a ház, az alsó szintre bejöhet a macska és egy közepes nagyságú németjuhász, ott kétnaponta porszivózok, törölgetek. Az emeleten egy héten egyszer (ált. pénteken) takarítok. Oda igazából csak aludni járunk. Ja és persze a konyhaát naponta többször is :D
2012. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Heti 1-2 alkalommal. Ebből az egyik csak egy gyors porszívózás.

Volt, amikor minden nap porszívóztam és felmostam, de igazából annyival nem lett jobb a helyzet, amennyivel több munka volt vele. A cicukának valami hihetetlen érzéke van ahhoz, hogy pont takarítás után álljon neki vedleni, kikotorni az almot, kiszórni a kaját, stb :D

2012. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szombatonként nagytakarítok, a többi napokon a kis szőnyegeket és a takarót kirázom, az ágyat minden reggel szösztelenítő hengerrel húzom át amíg szőr van rajta.
2012. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bár én GYES-en vagyok, így könnyen megtehetem: főzés minden nap, ezért utána konyhát természetesen rendbe rakom. Porszívózom az egész lakást, felmosok és kész. Fürdő+WC heti 1x vízkőtelenítés stb., amúgy csak az általános felmosás. Heti egyszer szintén portörlés és egy nagyobb takarítás.

Ablakpucolás stb. max. 2 havonta :S

Amíg volt macskánk, addig minden nap porszívóztam az ülőgarnitúránkat is.

2012. ápr. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Heti 1x felporszívózok, felmosok.

A WC, fürdőszobában a kádat, zuhanyzót, mosdókagylókat heti 1x fertőtlenítem, vízkőoldózom. Heti 1x-2x mosok (ez változó). Heti 1x portörlés. Ablakot 2 havonta 1x takarítok, rengetek ablak van így elég fárasztó....

A konyhát, előszobát, ebédlőt, nappalit naponta takarítom. Az ülőgarnitúrát is átporszívózom naponta a macska miatt. Heti 1x át is törlöm.

2 hetente tisztítom minden hol a tükröket.

2012. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egy hónapba egsyer:DD na ez aztán,milyen kérdéseket tesznek fel egyes emberek....annyiszor takarítasz ahányszor szukségesnek látod szivem:)
2012. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel a kérdést, mert a barátommal ezen vesztem össze,vagyis ő velem! Mert ő azt várná el hogy 2naponta takarítsak de nincs időm rá, hetente szoktam, azóta már heti2szer. Csak kíváncsi voltam más hányszor hát ezért a kérdés, amúgy ez egy ilyen oldal, kérdéseket teszünk fel:-) azért köszi
2012. máj. 18. 03:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok a naponta porszizó gyeses :) Ha nem tetszik a párodnak, fogja meg a porszívót és csinálja meg Ő... Én is azért csinálom, mert így érzem jól magam. Ha Ő ettől jobban érezné magát, akkor tegyen érte!
2012. máj. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lange Laci válasza:

Ha a macskHa meggyűlik takarítás közben a bajod a macska pisivel, van egy jó megoldás:

[link]

Az Urine-Off szert pont erre fejlesztették ki, hogy teljesen eltávolítsa az összes szagot és foltot a macska után.

2012. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2 havonta 1x max 2x
2013. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!