Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nagyon habzik a mosókapszula?

Nagyon habzik a mosókapszula?

Figyelt kérdés
egy ideje Lenor és Ariel mosókapszulákat használok.. mostanában az egész mosógép habzik tőle.. nektek is? Régen nem csinált ilyet.. hamis terméket árultak a boltban???

2019. szept. 25. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevés benne a ruha. Legalábbis én akkor jártam így mikor csak negyedig töltöttem a dobot. Részben ezért is tértem vissza a folyékony mosószerre. Rugalmasabban adagolható és gazdaságosabb is mint a kapszula.
2019. szept. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aránytalanul használod és borul az egyensúly, nem tudja lekötni a vegyszert.


De mi a fenéért kell duplaárú vackot venni, mikor a sima mosószer is tökéletes úgy, ha ráöntöd a ruhára? Vagy ha lehet eleve beleöntöd a helyére?


Nem értem a zembereket...

2019. szept. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért veszik mert ez a divat! Ezt látják a tv-ben, instagrammon, youtubeon.. és ha nem kapszulával mosol nem vagy menő. Az nem számít, hogy dupla annyiba kerül, fele annyi ideig elég mert egy teli töltet ruhához is annyit teszel mint egy fèlhez. Illetve annyira koncentrált, hogy egy rövid programon ki sem tudja öblíteni a gép rendesen a ruhából. Én is használtam régebben: egyrészt az Arielnek nekem egyeltalán nem tetszett az illata, másrészt pedig egy órás programnál mikor lejárt a gép még akkor is habos volt a üveg.

Szóval ha ingyen lenne sem mosnék azzal...

2019. szept. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A PVA zacskónak hideg víz kell a feloldódáshoz. Az meg nem 1 perc, mert ezek vastag anyagból vannak. A feloldott zacsi pedig eleve koszként ott lebzsel a mosóvízben. Nagy truváj ez a baromság ám, a mosógépszerelők ajánlásával :)
2019. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!