Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel kell a mosógépet tisztít...

Mivel kell a mosógépet tisztítani és milyen időközönként?

Figyelt kérdés

2019. szept. 28. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ milyen gyakran használod. Én kéthavonta szoktam, Lidlben kapható mosógéptisztítóval 60 fokon. Évente pedig egy 95 fokos ecetes mosas.
2019. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Pamut ágyneműt kell használni, azt mossad 90 fokon és meg is vagy a mosógéptakarítással.
2019. szept. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Még soha nem tisztítottam a mosógépemet, pedig már több évtizede teszi a dolgát.

Ezt a mosószer megoldja.

Ráadásul most is úgy néz ki mint egy gyári új.

2019. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Trisóval, 90 fokon. Félévente megcsinálom.
2019. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mosóport használók mosógépe elég gyorsan be tud penészedni a lerakódásoktól. Az adagolót ki kell szedni, én fogkefével szoktam lesikálni. Mondjuk nem is használok mosóport jó ideje, mert mindig undorító nyálkás lett tőle a gép. Havonta egy 90 fokos ecetes mosás csodákra képes a többi résszel. Én egyébként gyakran mosok Sanytollal, az kiöli a gombákat, baktériumokat a gépből is.
2019. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Közel harminc éve mosóport használok, soha egy gépem sem sem volt penészes, “trutyis”.
2019. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kt használat között ne csukd be a mosógép ajtaját, és nem lesz penészes.
2019. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!