Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha véletlen ki mostam a...

Ha véletlen ki mostam a Columbia vízálló kabátomat és az egyéb vízálló sínadrágom is normális programon 40C fokon sima ariel mosószerrel örökre el rontottam a ruházatot?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hogy külön impregnáló mosószer kell hozza és egyebek. Ha veszek olyan mosószert és kimosom újra,vízálló lesz újra ? Plussz gondoltam még impregnáló sprayre is hogy le fújom.

Be raktam mosás után a csap alá és nem igazán pergett le a víz,inkább beszívta.


2019. okt. 28. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen gyorsan nem teszi tönkre, ahhoz sok mosás kell. Az impregnált nem feltétlen egyből látványosan pergeti le a vizet. Hanem a víz molekula nem megy át a membránon, így az elején az látszik amit írsz. A lényeg, hogy belúlre ne engedje át a vizet.

Sima növényi szappannal mosható, először ezek voltak. Én máig azzal mosom és 8 év múlva még mindig ok.

2019. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szuper! Köszönöm!

Egyébként használt ruha üzletben vettem,így kénytelen voltam mosni.

2019. okt. 28. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdéses az állapota. Érdemes átmosni olyan mosószerrel ami impregnált ruha felújításához is van.
2019. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!