Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért hígítják az öblítőket?

Miért hígítják az öblítőket?

Figyelt kérdés
Ma tapasztaltam, hogy amit használok Silan Morning Sun öblítő, teljesen híg, szinte víz állagú és abszolút semmi illata nincs, inkább büdös. Eddig azért vettem ezt az öblítőt, mert viszonylag jó volt az illata és az állaga. De most már ezt is hígítják? Undorító.

2019. nov. 20. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne ablegelsot vedd a sorból.


És nézz bele a flakon a mielőtt a kosárba teszed.

2019. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami hamisított terméket vettél?
2019. nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az Auchanban vettem! Szerintem is hamisítvány, de nem tudom, hogy engedhetik meg maguknak ezt? Felháborító!
2019. nov. 20. 09:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Most emiatt újra kell mosnom a ruhákat egy másik öblítővel!
2019. nov. 20. 09:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Silánnak már nagyon silány a minősége. És nagyon régóta semmi unisex illat nincs. Én nem szeretem alapból sem az erős öblítőillatot, de Silanban csak édes illatok vannak szinte. 10 éve kb. a kék Silan volt a kedvencem de a boltban kapható kéknek már köze sincs hozzá.
2019. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Silan-nak tényleg romlott a minősége szerintem. Régen vettük a Tahiti Relax nevezetű öblítőjét, valamint a Royal termékcsaládból a Goldot és a Pearlt. Sajnos ezek megszűntek, azóta egyszer-kétszer vettük, háát megmondom őszintén, a tartóssága sem jó, valamint tényleg vizesebbek.
2020. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!