Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti szeretitek ezeket az erős...

Ti szeretitek ezeket az erős illatú öblítőket? Tudtok folyamatosan egyfélét használni? Mert olvasom, hogy a Lenor öblítők elég népszerűek. Máson szeretem is ezeket az illatokat, de magamon nem tudom elviselni, csak a friss tiszta egyszerű illatot.

Figyelt kérdés
2015. szept. 12. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Az öblítő is olyan dolog, mint a parfüm, a kölni.

Mindenki más, ami az egyiknek bejön a másiknak egyenesen lehet büdös is. Pláne hogy más-más ember bőrén is másképp hat ugyanaz az illat. Szerintem ez áll az öblítők esetében is.

Tehát amennyiben, te magadon csak a friss tiszta egyszerű illatot tudod elviselni, akkor ilyen illatú öblítőt keress magadnak.

Attól h. most épp melyik öblítő a "népszerű" ne befolyásoljon, nem kötelező azt választani, ami a divat!

Ezerféle öblítő van és egy márkán belül is sokfajta illat. Például a Lenor esetében is vannak egyszerűbb, finomabb illatok is.

Általában egyszerűbb, finomabb illatúak azok, amelyeket babáknak ajánlják, amikre a 'sensitive' kifejezést is ráírják.

De az, hogy ezekből is melyik neked a bejövős, csak te tudod ellenőrizni, ha végigszagolgatod őket.

2015. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a ruhán szeretem, de a szobában nem.

Mivel télen idebent szárogatok, ezért ilyenkor felütöm ecettel, vagy extra öblítésre kapcsolok.

Az én kedvenc márkám az Éppenakciós. :)

Azért beleszagolok, mert sikerült már kifogni olyat ami rendesen büdös volt.

2015. szept. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pont a szobában szeretem, de magamon nem. :)

Egyébként egész egyszerű ennek a megoldása. Az amúgy igen erős illatú öblítőből kevesebbet kell használni, vagy eleve keverni kell (fél adag öblítő, fél adag víz), így mivel kevesebb a mennyiség, az illata sem lesz olyan erős.

2015. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!