Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Láncfűrèsz láncból kitört 2...

Szudan kérdése:

Láncfűrèsz láncból kitört 2 db fog egymás után, használható mèg a lánc vagy vegyek újat?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb fa oldal ágának vágásánál amikor átvágtam, oldalra csavarodott az ág ès befeszítette a láncot, amikor letört az ág vele letört a lánc is. Többször èlezett láncról van szó, de mèg nincs elèlezve.

#láncfűrész #lánc favágás
2019. dec. 1. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk egy fog pótlása annyi,mint az élezés(500pénz). Meggondolandó így. Én eltenném egyszerű tavaszi gallyazásra,-és vennék télire új láncot.
2019. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor gallyazásra használható... utánna vágtam mèg vele 20 cm törzset, vitte csak nem tudom mennyire jó ez így.
2019. dec. 1. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi baj lehet? Ugrál max.

Gondolom,nem ipari felhasználás,órák hosszan tartó vágásokkal...

2019. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vettem èszre hogy ugrál. Használni fogom max az utánna következő fog gyorsabban kopik
2019. dec. 1. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Vizsgáld meg hogy a letört vágóélek alatt nincs-e repedés. Ha van egyből dobd ki a láncot.

Ha jó minőségű,márkás nem agyongyötört a lánc, igen,szóbajöhet a szemcsere. Ha netán bóvli (ócó)akkor nincs miről beszélni.

Én nem rizikóznék,nem olyan drága egy új lánc.

2019. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kimégy a piacra kétezerért lapot is vágnak hozzád ennyiért. Gondolom az a lánc se egy oregon, vagy sthil.
2019. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jó még a lánc,pótoltasd ha kopott vagy kínai dobd el.
2020. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!