Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Otthoni szőrös papucsot nem...

Leiyla kérdése:

Otthoni szőrös papucsot nem mamuszt hanem aminek talpa van lehet mosógépbe mosni hány fokon és egyöltalán higénikus pl ha utána fehérneműt mosol?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Én inkább kézzel szoktam mosni lavórban, a gépnek is jobb, meg a papucsnak is. Előtte beáztatom, akkor tisztább lesz. A szőrös részt finoman átdörzsölöm, a talpát kívül átkefélem körömkefével.

Gépi mosással esetleg deformálódhat, a gépet pedig kis mértékben szennyezheti is. Az áztatás pedig tényleg csodákra képes.

2019. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mossd le a talpát csap alatt és mehet a gépbe. Én fürdőszobaszőnyegekhez tettm be. 40 foko. Még egy két mosást kíbír a ragasztás, utána elhasználódik. Higiánikus, ha nem jársz benne kint akkor nem koszosabb, mint a zoknid.
2019. dec. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!