Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Csak szerintem furcsa ez?...

Csak szerintem furcsa ez? Otthon abban a lavórban, amiben domestosos vízzel meg ronggyal tisztították a cipős szekrényt, utána abba gyűjtötték szedték ki a tiszta ruhát, fehérneműt.

Figyelt kérdés
Közte kimosták a lavórt sima vízzel, de én ezt akkor is kicsit gusztustalannak találtam, szerintük viszont kimosták közte a lavórt, és nem lesz tőle semmi bajom, és nem lehet mindenre külön lavór. Én reagálom túl vagy tényleg furcsa?
2011. aug. 14. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
A Domestos fertőtlenít. Így, utána kiöblítve a lavór egyáltalán nem koszos.
2011. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
ok, mond valamit az első válaszoló, de azért én nem a lavorból mosom a cipős szekrényt... :)
2011. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
De nem is lavórban mosakszol, ugye?
2011. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

én is így csinálom, nem fogok fenntartani 1000 lavórt ilyen kicsi lakásban, egy is sok. tökéletesen tiszta lesz.


aki meg már ezen néz egy nagyot, soha ne fogjon kilincset, ne üljön tömegközlekedésre, ne menjen emberek közé

2011. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta az a lavór, gondolom nem áll benne a kosz. Nem kell túlreagálni! :)
2011. aug. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is furcsa, én nem raknám abba tiszta ruhát. A szennyest még csak-csak. De én pl külön szivacsot használok a mosogatáshoz, és a mosogatótálca kitörléséhez is :-)
2011. dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!