Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hány fokon mossátok a bugyikat?

Hány fokon mossátok a bugyikat?

Figyelt kérdés

Legtöbb bugyim kínai, rá sincs írva, hogy hány fokon kell mosni, de gondolom a nagyon forróban tönkremennének, viszont a bacik meg csak úgy pusztulnak...

Szóval hogy mostok bugyit? Milyen mosószerrel? És csak bugyit raktok a gépbe, vagy más ruhát is?


2010. júl. 19. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

èn mindent 40 fokon mosok. most meglehet kövezni, de minden szép tiszta lesz. igaz megy a szárítoba aztán.


baci... akkor a polodat is 90 fokon mosd mert rátrüsszentett a szomszéd. soha semmi bajom nem volt még a 40 fokos mosástól. ja a konyharuhákjat 60 fokon mosom.

2010. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

30 fokon, nincs baci. Ha viszket, azt a nejlon okozza, nem baci. Az ingjeidet se fertőtleníted, gondolom. A gumi tönkremenne, kinyúlna. Ha mégis, akkor öblítsd ecetben , az fertőtlenít!

Vegyesen rakom, csak szín szerint válogatva alsó- és felső ruhát, és külön mosom az ágy- és asztalneműt. Ha higiéniára vágysz, használj eldobható tisztasági betétet. Tiszta puncin nincs sok baci.

2010. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
50%
30-40 fokon.
2010. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 19. 16:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is kínai bugyit,zoknit használok.

Bugyi,zokni,törölköző,konyha ruha egyben 60fokon.

Nem szoktak kinyúlni se a bugyik,se az alsógatyák,se a zoknik.

2010. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 40 fokon mosom a bugyikat. Pólókkal, trikókkal rakom egybe.


Utolsónak: bugyi, zokni, konyharuha, törölköző egyben?!

Én soha nem tenném egybe ezeket. A konyharuha, törölköző mehet egybe, de ezek a bugyikkal? A bugyi meg a zoknikkal is?

2010. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én bugyit max pólóval vagy hasonlóval mosnék össze, zoknival tuti nem...
2010. júl. 20. 18:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindent 70 fokon mosok, semmivel nem történt még baleset!
2012. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!