Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran mossátok a...

Milyen gyakran mossátok a wc-t otthon?

Figyelt kérdés

Úgy nőttem fel, hogy heti egyszer takarítottuk a fürdőszobát, de mi lányos ház vagyunk mondjuk...

Amióta a férjemmel élek, nem tudom ránevelni hogy ne menjen mellé.... úgy érzem hogy kb naponta kéne takarítani hogy higiénikus legyen.

Szerintetetek mi a normális gyakoriság?


2011. okt. 15. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

1. Verd ki a dilit, és takaríttasd fel vele! Ha nincs eredmény:

2. Mielőtt tudod, hogy menni fog "leülősre" az ülőkét locsold meg egy kis vízzel úgy, hogy mellé is csurogjon, hadd üljön bele, majd elkezd gondolkodni.


Egyébként én is hetente takarítom, de ha "baleset" történik, akkor azt rögtön. Szerintem a lakás legintimebb része, azonkívül ott a legkönnyebb valami fertőzést, egyebeket összeszedni, tehát vigyázok rá.

2011. okt. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Feltörli ő a felmosóval és figyel is amikor tud, de hát az mégse ugyanaz hogy feltörlöm, nem akarom részletezni, de azért egy lemosás nem árt pluszban...

Igaziból igyekszik ő de ilyen pasi, mindent kiönt leönt, ezt tudtam amikor hozzámentem, és elfogadom.

Inkább az érdekel hogy mi a normál gyakoriság...

2011. okt. 15. 09:25
 3/8 anonim ***** válasza:

2hetente kb

de ketten vagyunk,dolgozunk egész nap,hétvégén szinte mindig megyünk valamerre,nem is igazán koszolódik,párom se céloz mellé :)

(havi 1x én,1x ő takaritja, gondolom ezért is vigyáz,igy nincs túlzott takaritani való rajta)


de ha gyerekünk lesz,ez ugy is besűrűsödik min 2 napontára,vagy lelakatolom,mert egy gyerek képes benne játszani...


Anyám naponta takaritja,mert 10 éves öcsém képtelen normálisan használni

2011. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hetente. A párom itthon ülve végzi a dolgát, így nem fröcsköl mellé. Aki állva csinálja, annak - hacsak nem 150 centi magas - mindenképp kifröcsög és büdös.. persze sok családnál erre egyszerűen illatosítót használnak, ami elnyomja a szagokat.


Szerintem beszéld ezt meg vele, hogy otthon vécézzen ülve, úgy bőőven elég lesz neked is hetente takarítani.

2011. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
63%
Az én párom is ülve pisil itthon és a barátnőim párjai is :) mondjuk mi takarítómániás nők vagyunk, én kb.3naponta szoktam a wc-t, mosdókagylót, ami a wc-ben van, fürdőkádat, mosdót, kb.hetente 1-szer! Szerintem gáz a körbefröcskölt pisi, mert a csempére is kifröcsköl! Szoktasd ülésre valahogy, ha már az anyja nem tette. Én a férjem tesóinak is szólok, hogy üljenek le, ha nálunk akarnak wc-zni :)
2011. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

én is megkértem az emberemet, hogy üljön le a kisdologhoz is. :) leül :)

heti 1x takarítom a fürdőt.

2011. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Jaj, csajok. ülve nem jó pityilni(férfiaknk).Meg nem is egészséges, mert nem ürül ki teljen a húgyhólyag.A pangó vizelet további kockázatokat rejt magában.
2011. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát le vagyok döbbenve az olvasottakon ..akkor ezek szerint én valamit nagyon rosszul csinálok..én minden nap fürdés után kitisztítom a fürdőszobát..beleértve a csempelemosásától kezdve a wc takarítás még a lehúzót is minden nap áttörlöm lefújom, mosdókagyló, szekrény portalanítás 2-3 naponta. Senki nem érti , hogy miért vagyok benn sokszor majd egy órát a fürdőszobában ..hát többek között ezért is.
2018. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!