Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fürdőszobában, zuhanyzóban...

Fürdőszobában, zuhanyzóban mozaikcsempét mivel tisztítsak, ami a vízkövet szépen leszedi, de a fugát nem bántja?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik vízkőoldó sem bántja a fugát. Lild W5 vízkőoldó, plusz szivacs.
2020. febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Annál jobb a cillit Bang, de megjobb a cif vízkő oldoja
2020. febr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Lidl W5-re szavazok. Nem talátam mégcsak hasonlóan jó vízkőoldóval sem. Nem bántja a fugát. Sőt, ha azt is megsúrolod kicsit, szépen visszanyeri az eredeti színét.
2020. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Frosch ecetes tisztítószer.
2020. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! 3-as, a W5-öt üveg zuhanypanel vízkőtelenítésére is használhatom, az üveget sem bántja?
2020. febr. 9. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem bántja, én a csapokat és az üveg kádparavánt is azzal tisztítom, ahogy a csempét és a kádat is.

Arra szoktam figyelni, hogy rozsdamentes, vagy króm felületeken ne maradjon sokáig, mert anyunak sikerült már befoltosítania vele a régi mosogató tálcáját. A csapokat alapvetően csak belocsolom, eldörzsölöm rajta egy szivacs kendővel és már öblítem is le.

Kifejezetten szeretem, mert amellett, hogy baromira hatásos, szerintem az illata is tűrhető, kellemes.

2020. febr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2020. febr. 12. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!