Kezdőoldal » Otthon » Kert » Olyan gyomírtónak kellene a...

Olyan gyomírtónak kellene a neve, ami a füvet nem, csak a gazt bántja. Van ilyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2011. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Többféle is van.Kétszikű gyomírtónak hívják,mivel a fű egyszikű.Az előző linken használt gyomírtót már használtam,szeritem jó(csak nem olcsó)
2011. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
29%
Kapatox! Ha Te meg tudod külömböztetni őket akkor nyerő vagy! :)
2011. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
36%
Mefedron :D azt tolhatod fűvel is és a gaznak csak akkor lesz baja ha kifekszel ;) XD
2011. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a Glialkát ajánlották, permetezni kell a zöld növényre, mert azon keresztül hat, nem a talajon. Nagyon vigyázz az előírt higításra. Nem olcsó, de nagyon kiadós. Kis kézi permetezőt meg lehet venni az OBI-ban, Baumaxban, de még a Tescoban is.
2011. jún. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 phiona0068 válasza:
94%
A glialka totális gyomirtó, mindent kiirt a füvet is, a kérdésedre a válasz Gyomstop, 3 hónaposnál idösebb fűre használhatod.
2011. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
5%
igen - van kettő is - ugyhívják hogy kéz és ez 150 % - os hatású ( ha alátásod jó )ráadásul ingyen van. a másik egy kicsit macerásabb - azt pedig Kapának becézik.
2011. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Ez de mennyire igaz költötök a sok szarra azt kétkezű emberek vagytok!! Lájk az előző válaszadónak!
2011. júl. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Volt hasznos és persze nem hasznos is akadt. Az, hogy nem állok neki egy nagyon gazos kertnek kézzel, az azért van, mert egyedül nevelem két gyerekemet és nem ezzel szeretném eltölteni azt a két kis nyamvadt hét szabimat, amikor velük lehetek. Kapával pedig maximum a szőlőkertben lehet gyomtalanítani. Én még olyat nem láttam, hogy egy füves területet kapával gyomtalanítanak...
2011. júl. 1. 09:50
 10/11 anonim válasza:
Syrius N a jó most.Külföldről hozatott Bofix volt sokáig ezelőtt.Az Agroforrásnál(XVIII.Nefelejcs u.7.)vettem.Üdv.
2011. júl. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!