Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a színfogó kendőkkel ruha mosásra?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én sok éve használom (a DM saját márkáját) , nekem nagyon jól bevált
2020. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Kb semmi értelme nincs szerintem. A feketét a fehérrel színfogóval sem mossa össze az ember.
2020. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is a DM-es színfogó kendőt használom, nagyon bevált. Nyilván nem mossa össze az ember a feketét a fehérrel, de én amióta használom, azóta együtt mosok minden élénk színű ruhát. A kendőt gyakran egészen színesen veszem ki. Azért azokkal a ruhákkal, amik nagyon eresztik a színüket, így is óvatos vagyok.
2020. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A feketét a fehérrel nem mossa össze az ember, de a kéket, zöldet, pirosat, sárgát stb. igen, mert egyiböl sincs annyi, hogy egy gépnyit kitegyen - és erre kifejezetten jó!
2020. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Tehát ha azokat a ruhákat amik eresztik a színüket úgy is külön mossátok amik nem eresztenek azok meg nem fogják össze egymást de azért használtok színfogót. Értem....
2020. febr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5-ös, nem erről van szó. Amiről egy előző válaszban már szó volt, hogy nagyon ereszti a színét, ott azokra a pl. kézzel festett ruhákra gondolok, amiket amúgy sem szabad más holmikkal mosni.

De pl. egy piros pamut pólót, ha lehet ne tegyél be egy kék mellé, mert ha minimálisan ereszti a színét, akkor halványan elszínezhetik egymást. Én színfogóval úgy mosok, mint egy előző válaszoló. Pirosat, zöldet, kéket egybe rakom. Onnan látom, hogy van olyan ruha, amelyik picit ereszti a színét, hogy a kendő olyan színű. Más ruhák viszont nem színeződnek el.

Színfogó nélkül jártam már úgy, hogy a piros holmi kapott egy fura árnyalatot valami kék ruhától, ezért ezeket a színeket inkább külön mostam. Így mehet egy mosásba.

Remélem ez így érthető valamennyire.

2020. febr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Amikor a víz nem folyik ki a gépből, ruhák benne, idő telik, jön a szerelő, ránéz a szűrőre, és első, ami kijön a sok vízzel, a csoda színfogó, eltesz baráti négyezret, te meg egy darabig még a csukott ajtót nézed, akkor vajon mire gondolsz közben? Inkább válogatva pakolok bele, az nem tud ilyet csinálni.
2020. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért érdekelne, hogy a színfogó kendö hogy szivárog át a dobon, és ha az képes rá, akkor egy zokni vagy hasonló miért marad benne?!?!?!?

Kb 10 éve használok színfogó kendöt, de még véletlen sem került a dobon kivülre, és nem dugított el semmit.


Szóval a válaszod teljesen értelmetlen, nem ártana elöbb gondolkodni és csak utána írni, akkor nem írnál ilyen ostobaságokat!

2020. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert van egy fehér ruhám egy nagyon kis darab pirossal és az a piros engedi a szinét.
2020. febr. 17. 13:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Az nem túl jó kombináció, de a kendö segíthet, ha nem erösen szinez a piros. Esetleg tegyél hozzá két kendöt egyszerre. Remélem sikerül
2020. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!