Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 60 fokon mindent moshatok egyben?

60 fokon mindent moshatok egyben?

Figyelt kérdés

Természetesen színfogó kendő használata mellett. Van még 30, 40 és 90 fokos program a mosógépen.


Kezdő mosó vagyok! :)



2016. szept. 18. 18:55
 1/5 anonim válasza:
Szerintem semmikeppen se moss egyutt feheret szinessel:) es ha lehet akkor mindig nezdd meg a ruha cimkejen, hogy hany fokon moshato!
2016. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz mindenképp válogass színek szerint, legalább 3 csoportba (fehér, színes, fekete-nagyon sötét), és 40 fokon moss mindent, kivéve a törölközőket-konyharuhákat (az mehet 60 fokon), meg a gyapjú cuccokat (azt 30 fokon). A színesekhez menjen színfogó, a többihez felesleges. Ne spórolj a mosószerrel, legjobb a folyékony (nekem Ariel vált be), a feketékhez meg fekete ruhákhoz való mosószer a tuti.
2016. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindent hatvan fokon mosok, fehéret és a színeset külön persze. Nekem a negyven fokos mosás nem jött be, na meg a bacik is magas hõfokon pusztulnak el. De kinek mi...:)
2016. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
40 fokon ne moss, mert a ruháék sem lesznek tiszták, és a mosógépnek is árt. Én csak a fehéret mosom külön, a többit együtt.
2016. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a fehéreket mosom 60 C-on, továbbá a törölközőket, ágyneműket, stb. A színes ruhákat 40-en elég mosni. A világosat-sötétet külön mosom. A farmerek, a fekete és piros anyagok gyakran eresztik a színüket, ezt vedd figyelembe. Színfogó kendőt nem használok, nem nagyon hiszek benne...
2016. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!