Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi értelme van egy kis, főző...

Mi értelme van egy kis, főző edényből átrakni a kaját egy másik edénybe, ha még bőven elfér a hűtőben?

Figyelt kérdés

Tehát, az ember főz egy adott, kis mennyiségű kaját.

Az edény még bőven befér a hűtőbe, ennek ellenére valaki átrakja egy másik edénybe (egy műanyagba).Műanyag bemegy a hűtőbe, a kis főzőedény meg megy a mosogatóba.

Ja és nem paprikás ételről van szó, ami annyira megfogná az edényeket.

Mégis,mi értelme van a szükségesnél több mosatlant "gyártani"? (Az adott főzőedény már nem kell, nincs további főzés,sütés a nap folyamán, nagy eséllyel másnap se.)


2020. febr. 16. 02:09
1 2
 1/17 anonim válasza:
41%
Semmi, ennek semmi értelme nincs, ez pazarlás
2020. febr. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%
Mert ételt nem teszünk az asztalra abban, amiben főtt. Alap.
2020. febr. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Vagy mert úgyis mikróban lesz melegítve.
2020. febr. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Én azért szoktam átrakni, mert naponta főzök és kell az edény.
2020. febr. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Semmi értelme.

Esetleg annyi, hogy ha abban, amiben főzte az ember, kicsit már kezdett odaégni, akkor előre látható, hogy nem lesz majd jó abban melegíteni, mert csak még jobban odaég majd, tehát át kell majd rakni másvalamibe - na de akkor se műanyagba (kivéve, ha mikróban lesz melegítve).

2020. febr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Én is mindig átrakok mindent kissebbe. Minek csúfoskodjon a 10 literes fazékba a 2 liter maradék leves? Plussz rengeteg helyet is foglal egy nagy fazék a hűtőben.
2020. febr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Arról az esetről beszélünk, amikor még bőven elfér. Amikor majd kell a hely, akkor érthető lesz, ha átteszik kisebbe. De addig nettó vízpazarlás (meg mosogatószer-, idő-, stb.) plusz egy edényt elmosogatni a semmiért.
2020. febr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Elfér a hűtőben, akkor mi nem rakjuk át. Főleg, hogy én a főtt kaják nagy részét hűtő hidegen szeretem.
2020. febr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg nincs sok értelme. Csak akkor, ha az edény kell vmi máshoz.
2020. febr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
hogy ne foglalja feleslegesen a helyet a hűtőbe. Hiaba férne be, minél kevesebb cucc van a hutobe, annál.jobban tud keringeni a levegő és annál hatékonyabb a hűtés
2020. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!