Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nincs jó illata a...

Miért nincs jó illata a ruhának mosás után?

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok már ettől.

Ariel és persil mosószert használok. Lenor vagy silan öblítőt.

30-40 vagy 60 fokon mosom a ruhákat, anyagtól függően. Van, hogy csak 30 perces programra teszem ami olyan...

Es egyszerűen nincs semmi illata. Át mosom rendszeresen a gumit körbe, csináltam már üres ecetes mosást. A nagyi tanácsára. De ez sem segít. A mosógép nem régi.

Nem olyan régen amikor mostam az egész lakás illatozott. Nem értem 😔


2020. febr. 17. 18:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A mai modernebb gépek az öblítés után min 1X de bizonyos programoknál akár 2x 3x is öblítenek még tiszta vízzel,így az öblítőt gyakorlatilag az utolsó cseppig kimossák a ruhából.Várd meg a program legvégét az utolsó centri előtt(kb ~10 perc) és akkor öntsd bele az öblítőt.
2020. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Egyik mai gép sem csinál ilyet csak ha plusszba beállítod.
2020. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
47%
Pedig de. Az első öblítés után nézz bele az öblítős fakkba.Nem fox látni semmit mert lerántotta a gép,utána pedig még min.1 tiszta vizes öblítést csinál....
2020. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Akkor rántja le ha túltöltöd öblítővel. Alap esetben egyik gép sem csinàl ilyet.
2020. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
47%
Akkor lassan mondom még1X : Nézd végig a programot.
2020. febr. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Akkor én is elmondom lassan mégegyszer. A mai modern gépek általában kétszer öblítenek. Először sima vízzel utána pedig öblítővel. Azt elfogadom, hogy vannak bizonyos programok amik először öblítő és utána még sima víz. Házaknál takarítok, mosok, legalább 6 különböző géppel egyik sem csinálja úgy ahogy Te állítod!
2020. febr. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Előzőke, a mai gépek is 3x öblítenek, ha kádba engedik, főleg, ha elöltöltős akkor qrva egyszerű ezt nyomon követni.

2x sima vízzel, majd az utolsó öblítővízbe még hozzányomják az öblítőnek nevezett büdösítőszart. Ennek alapvető funkciója az esetlegesen megláévő mosószermaradvány semlegesítése. büdösítés már csak marketinglózung, a mosáshoz semmi köze.


Ha valaki plusz öblítést nyom a géphez, akkor is az utolsó öblítővízhez nyomja hozzá a masina.


Egyébként a kérdező mit szeretne? Tiszta ruhát, vagy vegyszerszagtól bűzölgőt?

2020. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megírnád a mosógéped PONTOS nevét?
2020. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hát’ ha jobban tudod hányszor öblít a gépem akkor legyen :D :D
2020. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Gagyi géped van, ha csak 2x öblít.
2020. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!