Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden kínai ruhának ez a sorsa?

Minden kínai ruhának ez a sorsa?

Figyelt kérdés

Pár viselet, pár mosás és így néz ki mind kivétel nélkül: [link]

Probáltam hidegben mosni, 30 fokon, kisebb fordulatszammal centrizni, kifordítva mosni, automatában, külön pamut programon, tárcsás mosógépben... semmi nem használ.

Valakinek valami bevált trükk?

(Az olyan válaszokkal nem tudok mit kezdeni, h vásárolj retroban meg garage store-ban. csóró vagyok.)

21F



2015. febr. 5. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
megis mit vartal? azert ilyen olcso, mert gagyi:D nem tudsz mit csinalni, ennek szar az anyaga, es 1 mosas utan szet is jon az egesz:D
2015. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudsz ellene mit tenni. max mosod kézzel :/
2015. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Off": Sajna a Zarás és H&M-es sem jobb. Az egyik Zaras pulcsim alja kinyúlt, a H&M-es pedig kezd bolyhosodni... Pedig nem mostam sokszor őket!

On: Nem mindnek, én 16 évesen valamelyik sarki kínaiban vettem a piros csőfarmeromat 2500-ért (Zara pulcsi 12k, H&M 3k), 20 évesen még hordtam :D Aztán kezdett az ülepnél kiszakadni.

2015. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hazsnáltruhabolt?
2015. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Leárazásokkor kell vásárolnod jobb ruhát és az nem fog ennyire könnyen tönkremenni.

De a nagyon drágák azok amik tényleg bírják sokáig.

Springfieldet nézd meg ott elég jókat láttam és vannak leárazások.

Burberry, Gant árkategória ami kevésbé megy tönkre.

2015. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#1. nem varok sokat, nem zavar a nyulas meg kopas, csak ez a bolyhosodas ne lenne :(

#2. ha a kezzel mosas megoldas, akkor megtennem.

#3. a farmik meg csogatyak azert alapbol mas anyagokbol vannak, azok ne bolyhozodnak, max szakadnak egy ido utan. :)

#4. voltam parszor mar a hádában, de eleg korlatozott a valasztek, foleg a meretet illeti :/

#5. sajnos 60 km-rre vagyok a varostol, learazasrol nem szoktam ertesulni, olyankor utazom ruhat venni mikor van penzem :)

2015. febr. 5. 17:28
 7/11 anonim ***** válasza:

H&M egy sz*r! Nem is kicsi.

A kínai is. Régebben szoktam ott vásárolni, de minek...?

Én a Tescoban szoktam már kb 2 éve ruhát venni. SOkszor van akció, akkor elég olcsón be lehet vásárolni. Azok a ruháim még nem lettek bolyhosak, nem mentek össze, nyúltak ki stb.

2015. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szetnezek majd a tescoban :) de ott probafulke sincs xd
2015. febr. 5. 20:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Na ne viccelj! :D Én eddig voltam bp-i, pécsi, siófoki tescoban és mindegyikben volt. :)
2015. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor biztosan van :) csak meg en nem lattam. hozzam a miskolci tesxo van kozelebb, csak ott jartam.
2015. febr. 6. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!