Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért jó öblítőt használni,...

Sztrecskó kérdése:

Miért jó öblítőt használni, azon túl, hogy jó illata lesz tőle a ruhának?

Figyelt kérdés
Mire jó az öblítő? Csinál is valamit a ruhával? Vagy tényleg csak illatot ad neki?

2013. ápr. 12. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Antisztatizál (nem töltődik fel elektromossággal annyira a gönc, azaz nem fogsz szikrázni, mint a zárlatos karácsonyfa), és puhább is lesz, nem gyűrődik annyira.
2013. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Nem jó használni. A ruhák kemények, sprődek lesznek tőle. A mosógépbe pedig bele gyuvásodik.
2013. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

A ruhák illatosak lesznek, ahogy az első válaszoló írta antisztatizál, és a ruhákat puhítja. Emellett a maradék mosószert segíti eltávolítani a ruhákból az utolsó öblítésnél.


" A ruhák kemények, sprődek lesznek tőle."

ilyet még nem is hallottam, nálam puhít az öblítő.

"A mosógépbe pedig bele gyuvásodik."

ha karbantartod a mosógépet, tisztítod, és normálisan használod az öblítőt, akkor nem történik ilyen.

2013. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdésedre már megadták a választ.

Én csak annyit fűznék hozzá, hogy igaz, hogy semlegesíti a mosószert, ami a ruhában maradt, de én úgy vagyok vele, hogy szerintem teljesen mindegy, hogy melyik vegyszer marad a ruhában. Valamennyi mosószer, vagy pedig az öblítő. Épp ezért én nem is használok öblítőt, mert úgy gondolom, kevesebb az esetlegesen benne maradt mosószer, mint az öblítő.

2013. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is arra szavazok, hogy jobb a tiszta vizes öblítés, és esetleg csak nagyon minimális öblítőt beleönteni, egy kis illat miatt.
2013. ápr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!