Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ciki ha nem mosogatok ilyenkor?

Ciki ha nem mosogatok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ciki ha este fáradtan nem mosogatok el de felgyűlt a mosatlan?

Egyetemista vagyok alberletben de mikor egész tanulok meg az egyetemen vagyok akkor aznap nagyon fáradt vagyok.

Másnap kipihenten elmosom, csak aznap este nem.

Ez nem minden este van így, csak mikor nagyon kifáradok.


2020. febr. 17. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel így vagyok én is időnként, csak már dolgozom. Néhány tipp, ami nekem bevált: ha iszol egy teát/kávét rögtön öblítsd el a bögrét, ha eszel egy szendvicset rögtön mosd el a tányért, kést, ha főzöl mosogass már közben is pl. amíg várod, h. felforrjon a víz a tésztához mosd el ami már nem kell. Szerintem így minimálisra tudod csökkenteni, h. felgyűljön a mosatlan. Inkább fordíts rá többször egy percet, mint egyszerre fél órát.
2020. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi volna benne a ciki? Semmi. Én még zuhanyozni se szoktam este ha fáradt vagyok, majd reggel. Na az cikibb.
2020. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Én a pohárcenterben veszek eldobhatós dolgokat, egyáltalán nem mosogatok.
2020. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor “ciki” ha többen laktok együtt. Akkor illik elmosogatni rögtön magad utan. Ha egyedül laksz senkit se érdekel hogy mikor mosogatsz 😀
2020. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Este már én sem mosogatok, pedig az időmbe beleférne. Későn vacsorázom és olyan lassan jön a melegvíz, hogy legalább 10 litert elfolyatnék két tényér és pohár elmosogatásához. Meghagyom reggelre, akkor úgyis folyatom a vizet a kávéhoz, teához, fürdéshez, addigra felmelegszik. Egyedül élek, úgyhogy senkit nem zavar.
2020. febr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én se szoktam este elmosogatni, nem gyűlik össze elég edény ahhoz, hogy megérje mosogatószert nyomni.

Beáztatom, másnap elmosom.

(Dolgozok)

2020. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mosogatógéppel hál'istennek nincs ilyen gond..
2020. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó régen úgy voltam vele, hogy le nem fekszek úgy aludni, hogy nincs elmosogatva, aztán megszületett az első gyerekem és általában csak éjjel 2-3 körül jutottam el odáig és mivel egész nap gyűlt így nem 5 perc volt... Egy idő után sz artam bele és már az sem izgat, ha 2 napig nincs mosogatva
2020. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én hetente mosogatok
2020. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!