Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 3 hete költöztünk, hol kezdjek...

3 hete költöztünk, hol kezdjek neki a lakásnak?

Figyelt kérdés
Jelenleg úgy nézünk ki, mint egy raktár. :D Egyik-masik helyiségben halomra állnak a dobozok, zsákok. A konyhában, spájzban olyan átláthatatlan minden, hogy a sót is keresnem kell. Minden tiszta por: nyílászárók, padló, bútorok. A ruháink össze vissza. Szóval értitek, baromi nagy a káosz. Fogalmam sincs hol érdemes ennel nekifogni, hogy lenne logikus. Gondoltam arra, h a mosassal kezdek, de ebben a nagy koszban van értelme tiszta ruhákat teregetni? De koszosan sem lehetünk... Mit tegyek, ti hol kezdenétek?:D Egy 60 nm-es lakásról van szó. Egy romhalmaz az életem jelenleg. :'D
2020. febr. 25. 08:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Következő költözésnél már könnyebb lesz, gyakorlat teszi a mestert.. Én már négyszer költöztem egyedül (utóbbi háromnál semmi segítségem nem volt) és kb. 2-3 nap alatt kész voltam mindennel. Első nap kitakarítottam, felraktam a függönyöket, szúnyoghálókat. Másnap nekifogtam a dobozoknak és zsákoknak. Estére már nagyjából minden a helyén volt ahhoz, hogy 3. nap már ott aludhassak. Az aprólékosabb dolgokat már utána is meg lehetett csinálni. Én azzal nyertem sok időt, hogy nem álltam neki pl. mindent elmosogatni, mielőtt bepakoltam a szekrénybe, az ráér később, használat előtt.
2020. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kezdésnek beinditanam a mosógépet, gyorsan a szekrényt atmosnam.

Aztán a konyhaszekrwnyt, kimosni, majd azt pakolni.

Közben menne a mosás folyamatosan.


A furdot használat előtt kínosnam.

Mármint a kádat.

2020. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig csak azokat a helyiségeket csinálom meg vagy azokat a cuccokat veszem elő, ami épp kell. Így végül pár hét után, amihez nem nyúltam, azt dobom is fel a padlásra vagy ilyesmi.
2020. febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!