Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire ciki, ha valaki...

Mennyire ciki, ha valaki mindent 30 fokon mos?

Figyelt kérdés
2020. márc. 8. 10:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Semennyire. A ruhák javát eleve 30-40fokon lehet általában mosni. Nem lesz sokkal tisztább a magasabb hőmérséklettől és egy normál immunrendszerű embernek nincs is szüksége extra fertőtlenítésre
2020. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Én mindent 30 fokon mosok, fehérneműt, zoknit előáztatok.
2020. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Hogy jön ide a "ciki"?

Úgy mosol, ahogy akarsz!

Ha tiszta lesz így is, akkor hurrá, ha nem lesz tiszta, akkor is te hordod a végeredményt!

Én mindent 40 fokon mosok, de nem is extrém koszosak a cuccaink, így ezen a hőfokon is teljesen rendben van minden.

2020. márc. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Szinte minden ruhát eleve csak max. 30-40 fokon lehet mosni.
2020. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Mész az utcán és pironkodsz, hogy csak 30C-on mosott ruhában vagy, vagy mi?
2020. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon ciki. Én múltkor 30 fokon mostam ki a ruháimat. Utána amikor kiléptem a házból, láttam, hogy Margitka néni ferde szemmel néz rám. Józska bácsi gyilkos tekintettel mormogott, Kukoricás Gazsi pedig nyíltan felém köpött. Másnap olvastam a Bivalyb#sznádi Kurírban, hogy 30 fokon mostam a ruháimat és ez milyen ciki, ne álljon szóba velem senki. A falusiak körbevették a házamat, kövekkel betörték az ablakot, azon keresztül kirángattak, majd a falu szélére vonszoltak, és ott főbe lőttek. Majd a mosógépemet rituálisan törzsi táncot lejtve felgyújtották, a házammal együtt. Amikor elültek a lángok, felszántották és sóval bevetették a helyét. Tilos kiejteni a nevemet a faluban.
2020. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 mindentudó99 ***** válasza:
81%
Szóba se állnék ilyen emberrel.
2020. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 alletta ***** válasza:
100%
vannak olyan ruhák, pólók. pulóverek stb. amit 30-40 C fokosban mosok, de pl. ágyneműt, konyharuhát nem.
2020. márc. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Úgy látom, a többség azért 'meghagyná az életemet'...hurrá. Úgy látom, azért van 1-2 kényeskedő, aki magasabb hőfokon mos...(kicsit ciki). Jellemzően én is 30-on mosok, de néha adok az élvezetnek és magasabbon.Egy régi barátnőm (régen) mindent 30 fokon mosott, ezért teszek én is így (vagyis néha azért kirúgok a hámból...még 90-en is mostam, olyan is volt. Pedig az a barátnőm olyanféle kényeskedő volt (vagyis sok faxnija volt...érzékeny volt mindenre ami elképzelhető, de mégis mindent csak 30 fokon mosott. Nagyon köszi minden választ!!
2020. márc. 8. 13:08
 10/15 A kérdező kommentje:
Bocs' lemaradt a végéről, hogy ez egy hatvan fölötti (kényszerszingli) férfi
2020. márc. 8. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!