Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nincs áram a koliban. Nem...

Nincs áram a koliban. Nem volt négy orán keresztül, aztán kicsit visszajott majd elment, mert szerelnek valamit. A hűtőben levő cuccaimmal mit csináljak?

Figyelt kérdés

Májkrém, párizsi, sajt, kb ezek vannak még felbontatlanok. Egy egy csomag.

Ezeket már ki kell dobom szerintetek?

Tegnap vettem oket, senki nem szolt, hogy szerelni fognak, mert csak kevesen vagyunk itt.

De en meg tegnap egy het utan vettem par dolgot, addig kb csak vajaskenyer, mert bezart a munkahely ahol dolgoztam :(

Arra is gondoltam hogy kiteszem az ablakba, de nem túl keső ez már?

Reggel elmentem, és most értem haza.

Igazabol szomoru es duhos vagyok most....:(


2020. márc. 24. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Négy óra alatt nem melegszik fel a hűtő. A sajt egyébként mindent kibír, a többiről meg fogod érezni, ha megromlott.
2020. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán megeheted. Ettem már meg durvábbakat is.
2020. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy modern hűtőszekrény akár 12-18 órát is kibír, feltéve hogy nem nyitogatod. Utána kezd melegedni, onnan indul az óra.
2020. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Hát egyszer nyitottam ki..., remelem a legjobbakat....

2020. márc. 24. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Folyamat ezzel a szöveggel fárasztanak a népek... "Jaj 20perce nincs villany! Tö kremegy a fagyasztóban a hús! “. Gecc most cseréltem hűtőt mert a Réginek jegesedett a belső fala. Nem zárt rendesen az ajtaja és jól ráhűtőtt aztán ráfagyott a pára. 48óra is kevés volt hogy magától leolvadjon....
2020. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azta, van koli, ahol lehet maradni???
2020. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rektori méltanyossagival maradhattam, mert nem tudtam volna hova hazamenni....:(

Szerencsére minden kibirta :)

2020. márc. 29. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!