Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan takarítjátok a konektor...

Hogyan takarítjátok a konektorokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok felújjítunk és eléégé poros minden már itthon, szóval elkezdtem a takarítást ahol a fiúk végeztek, viszont a konektorok belsejét nem tudom kitakarítani. A szennyeződés annyira szőrnyű benne, higy csak vizes ruhával tudnám megtakarítani. És a hosszabító takarítása is érdekelne.

2018. jan. 14. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Meleg víz + mosószer, ennyi..

A konnektor fedelét nyilván le kell szedni, a hosszabbító meg adja magát sztem.

2018. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Mielőtt belenyúlsz, ne felejtsétek el lekapcsolni azt a biztosítékot, ami az áramot adja annak a konnektornak.
2018. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Én még olyat nem hallottam,hogy a konnektorokat szét kellene szerelni takarítás céljából .Vizes ruhával törölgetni még igy felszerelt állapotban is életveszélyes .

Legyen ehhez jó a porcica,vagy száraz por rongy .

Nem tudom mekkora a műszaki hozzáértésed,de szocializmusban gyártottakét lehet,1-2 csavar kilazitásával levenni .

A hosszabitót meg kihúzod a konnektorból,és abban máris nem lesz áram .

2018. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hosszabbítót lehúzód áramról és szépen kimosod, utána hagyod száradni 1.2 napig szigorúan, ennyitől nem lesz baja. A konnektorok burkolatát meg egy hozzáértővel szereltesd le, jó alaposan kimosod, megszárítod aztán mehet vissza a helyére. De mindig áramtalanítsátok azt a hálózatot mielőtt hozzányúlnátok, és áramtalanítás után azért ellenőrizzétek le valami fogyasztóval vagy fázis ceruzával. De egyébként érdemes akkor nekiugrani ennek ha már mindennel megvagytok és akkor mondjuk 1 órára leáramtalanítotok mindent és leszerelitek az összes konnektort a burkolatát természetesen, jó alaposan átmossátok, megtörlitek száraz ronggyal aztán mehet vissza a helyére. Egy órás meló maximum.
2018. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Porszívó.
2019. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!