Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A Persil 4in1 mosókapszula az...

A Persil 4in1 mosókapszula az öblítőt is helyettesíti?

Figyelt kérdés

2020. márc. 31. 16:22
1 2 3 4
 11/37 Saw Gerrera ***** válasza:
92%

#5.

Üdvözöllek, kolléga!

Ha az emulzió elsősorban a kezedet érinti, javasolnék egy kenőcsöt, amivel a tünetek jelentősen enyhíthetők, szinte azonnal. Halicar kenőcs. Kb. 2000-2500 Ft egy tubus. Nekem bevált, olyankor is használom, amikor a nyári dögmelegben kievesedem valahol. Ajánlottam a fodrászomnak is, aki napi szinten vegyszerben turkál, és nagyon dicsérte. Ami a mosást illeti, az én tapasztalatom az, hogy a boltban kapható akármilyen mosószerek mindegyike átverés és lehúzás. Évek óta mosószóda és reszelt szappan (házi és pipere) keverékével mosok és öblítő helyett ecetet és illóolajok keverékét használom. Amióta ezt alkalmazom, nem szokott kínosan viszketni ágyban fekvés közben a hátam. Gondolom, hiányoznak azok a vegyi anyagok a textilekből, amelyek ezt okozták. Az tény, hogy olyan illatos ruhákat én nem tudok előállítani, mint a gyári öblítőkkel, de szerintem ez nem akkora baj. Az is tény, hogy súlyosan szennyezett ruhákat nem mossa ki tökéletesen a fenti keverék, de tapasztalatom szerint a gyáriak se. Viszont sokkal olcsóbb az egész, és tudom, mit használok.

2020. ápr. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
51%
Ezeknek a kapszuláknak pontosan az a lényege, hogy minden benne van, ne kelljen külön öblítőt használni. Lehet, de nem kell.
2020. ápr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Emberek! Nincs benne öblítő!! Illatanyag van de az nem öblítő.
2020. ápr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
51%

13, a kérdés az volt, hogy helyettesíti e az öblítőt a kapszula, és arra az a válasz, hogy igen, helyettesíti. Nem kell pluszban öblítőt is venni, pont ez a kapszulák lényege, hogy csak ezt vedd, semmk mást.

Az mellékes, hogy ezt milyen kémiai vegyületekkel érik el, a hatása ugyanaz.

2020. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
42%
Szűzanyám... ha csak a szagos ruha a lényeg, akkor ja, helyettesíti.... észkombájn nőknek gyártják.
2020. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
57%
#14: tényleg nem értitek a kapszula és az öblítő közötti különbséget?
2020. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
42%
Tényleg nem értik. Agyhalottak.
2020. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Istenem... ezt mindig megkérdezi valaki. fogalmam sincs honnan szeditek, hogy van benne öblítő. De még a marketingje sem úgy szól, hogy nem kell öblítő hozzá. Sőt, még az illatgyöngyöket is úgy tukmálják, hogy kiegészíti az öblítőt. Tényleg mi kavar ennyire be egyeseknél? Hogy a lenor is gyárt mosókapszulát, vagy hogy több fakja van a kapszulának?
2020. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
53%
Az kavarja őket, hogy fogalmuk sincs hogy kell mosni, mik a mosás folyamatai, mi mire való. Beszórják a ruhákat válogatás nélkül úgyis ott az a semmit sem érő színfogó, bedobják a kapszulát, nyakon öntik 2-3szor annyi öblítővel mint amennyi kellene had’ legyen jó illata. Aztán három hónap múlva felteszik itt a kérdést, hogy penészes, koszos a gépük, hogy takarítsák ki.
2020. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Nem illat az! Tömény vegyszerSZAG, BŰZ, GÁZ
2020. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!