Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csináljak hogy lehessen...

Mit csináljak hogy lehessen érezni a ruhákon az öblítőt?

Figyelt kérdés

Annyit teszek hozzá amennyit ír a csomagoláson. Sőt van hogy többet is de akkor is épp hogy lehet érezni. Már egy csomót próbaltam.


A mosógép ok. márkájú, vagy esetleg akinek ugyan ilyen márkájú mosógépe van neki is van ilyen problémája?



2020. ápr. 16. 12:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

ehhez a mosógép márkájának semmi köze. Adott öblítőmennyiség és az öblítővíz mennyisége adja ki a koncentrációt.


Egyébként meg az a helyzet, hogy hozzászokik az orrod, és már a nagyobb koncentrációt sem érzed... És nem érdemes agyonadagolni az öblítőt, mert hiába illatos, mégiscsak vegyszer, és a bőrödön viseled...

2020. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Inkább az öblítőt nézném meg. Én is csak kevésnek érzem az illatát mosás után. Most például kék Lenor van itthon ("Spring awakening" fantázianévvel), ennek nagyon jól érezhető az illata amikor felveszem a ruhát a szekrényből. :)

Az is lehet, hogy csak megszokta az orrod.

2020. ápr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

mindig más öblítőt használunk :D

van olyan öblítő amit egyáltalán nem érezni.

2020. ápr. 16. 14:00
 4/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is hozzászokhat az orrod, mert pédául én próbáltam egy időben öblítő nélkül mosni, mert elég érzékeny a bőröm, és az 1 órás program végén amit használok, utána is éreztem a mosószer(persil) illatát.
2020. ápr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Biztos vagy abban, hogy jó rekeszbe töltöd az öblítőt?

Ennek külön rekesze van!

2020. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%
Egyrészt az OK márkájú mosógép valószínű valami hulladék, másrészt használj parfümöt ha illatmániás vagy.
2020. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
46%

Számomra gusztustalan mikor valakinek öblítő szaga van.

Az a mennyiség (vagy még kevesebb is) amennyi a flakonra van írva elég arra, hogy a mosószer maradékot semlegesítse illetve ápolja, puhítsa a ruhákat. Aki ész nélkül önti az öblítőt garantálom, hogy 2-3 hónap múlva írja ki ide a kérdést, hogy trutyis, koszos a mosógépe...

2020. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Vagy a bőrgyógyászos topicba, hogy viszket, és az asztmásba, hogy fullad.
2020. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%

#7

Értelmetlen a kommented. Egy normális öblítőből az ajánlott mennyiség is bőven elég, hogy utána illatos legyen a ruha.

2020. ápr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
14%
Mit nem tudsz benne értelmezni? Segítek...
2020. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!