Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Más is érzi úgy néha, hogy...

Más is érzi úgy néha, hogy teljesen értelmetlen a takarítás?

Figyelt kérdés

Minden nap takarítok mégis azt érzem, hogy folyton kupi van...Mostanában a karanténhelyzet miatt itthon vagyok, van is időm takarítani, viszont folyton azt érzem, hogy semmi értelme...főleg hétvégén amikor a párom is itthon van, akkor főleg nem látom értelmét, mert ugye ő is szerelget, csinálgat ezt azt , szétszórja a dolgokat és egyáltalán nem látszik, hogy takarítottam, illetve amint nekiállok főzni, már megint kupi, estére vacsorázunk megint kupi és sokszor este már elegem van az egészből...

nem tudom mit csinálok rosszul, bár az igaz hogy nálam a rend fogalma valószínűleg teljesen más mint másoknál.

Talán az a baj, hogy nincs elég helyünk ahova el lehetne pakolni a dolgokat.

A szekrényekben gyönörű rend van, viszont mivel nincs hely a cipőknek (páromnak legalább 40 pár cipője van, nekem max 10 és én vagyok a nő!! ) ezért már külön szatyrokba illetve bőröndbe pakoltam a többi cipőt ami nem fér el, viszont azok meg egymás mellett állnak a folyosón, mert nincs hely hova bepakolni.

Amúgy nem értem minek ennyi cipő neki, amikor kb 2 van amit húz a többi meg csak van..

Ja nem ő vásárolja, hanem az anyukája, ahogy a rengeteg ruhát is.Folyton vesz neki valamit, pedig hiába mert nadrágokat is hiába van neki 50 db úgyis csak azt a kettőt hordja amit szeret..

hiába van kimosva és élére állítva a szekrénybe, ha ő úgyis abban a kettő megviselt nadrágban jár.

Ha lenne hely hova elpakolni a nem használt dolgokat , akkor nyilván mindjárt úgy látszana, hogy nagyobb rend van.

Van 3 ventillátor, azok is a szekrény tetején vannak tárolva, és utálom őket mert csak porfogók.

Legszívesebben kidobnám őket...

A konyha szintén, mindig nézem, hogy mit lehetne kidobni , mit nem hazsnálunk , mert minden elöl van és ettől hiába tiszta , kupis benyomást kelt.

A takarítóeszközöknek nincs külön hely, ezért azokat a lenti mosdóhelyiségben tároljuk, és ott is kupis látszatot kelt.

Szóval nem tudom, hogy tudnék praktikusabban elpakolni.

Az a baj, hogy ötletem lenne, de kivitelezni nem tudom, mert nem vagyok férfi és nem tudok barkácsolni.

Gipszkartonból pl lehetne olyan szekrényeket, tárolókat csinálni ami praktikus.

Utálom pl a polcokat ami nyitott, mert pl a könyvespolc is állandóan poros, ahogy a fürdőszobai szekrény is konkrétan reggel letörölnöm és estére már ott áll rajta a por, ami meg is látszik...

szóval legszívesebben olyan bútorokat vennék, amik hatalmasak és zártak mert akkor kb semmi nem lenne elöl és akkor úgy érezném, hogy tényleg rend van.

Vásárlni meg már nem is akarok rá gondolni, mert minden hónapban spórolni kell, nem engedhetem meg magamnak, hogy bútórokat vásároljak.

Szóval más is érzi ezt???

Nektek nincs néha elegetek az egész takarításból, házimunkából főzésből stb stb..

soha véget nem érő folyamat és mintha semmi értelme nem lenne..:D

meséljetek már kicsit, legalább jót nevetünk egymáson..:D



2020. ápr. 25. 11:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia sorstárs, nálunk is ugyan ez van! A párom kidobhatatlan cuccai között űzöm a szélmalomharcot.
2020. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!