Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan mossak ruhát ecettel...

Hogyan mossak ruhát ecettel mosógépben? Hová adagoljam?

Figyelt kérdés

Ha fertőtlenítés szempontjából minden mosáshoz szeretnék ectet használni hová öntsem az ectet? A ruhákra, vagy pedig az öblítő helyére?


Az ecet hideg vízzel is működik vagy pedig csak meleg vízben hat?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2020. máj. 20. 23:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Elég jól szellőzik a szoba, mivel nagyon sok régi ablak van rajta és azok nagyon húznak, de az ablakot is ki szoktuk nyitni.


Már kiskorom óta nagyon nagymértékű izzadásban szenvedek, csináltattam pajzsmirigy vizsgálatot is és nem találtak semmi problémát. Persze ennek már vagy 8 éve és azóta évről évre rosszabbodik a helyzet, elég nagymértékben. Lehet ismét elkéne mennem vele dokihoz.

2020. máj. 21. 11:26
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

Akkor sajnos meg is van a probléma :(

Keress fel egy orvost, ma már biztosan tudnak enyhíteni valamennyit. Kitartást! :)

2020. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
10-es köszi a választ! Januárban csináltam ectes 95 fokos tisztító mosást a mosógépben, viszont akkor kipróbálom azt is amit te írtál.
2020. máj. 21. 11:32
 14/15 A kérdező kommentje:

#12

Köszi! Remélem igazad van, mert pár éve voltam vele bőrgyógyásznál is és az sem tudott vele mit kezdeni... Na de hátha majd most.

2020. máj. 21. 11:34
 15/15 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

Ha a ruháid már régiek vagy használatuk gyakori, akkor hidd el megjegyzi a textil a szagot. Szerintem ott lehet a gond. Új ruhákat kell venni, nem veled van a baj.

2020. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!