Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mióta van mosogatógéped,...

Mióta van mosogatógéped, nagyobb kedvvel főzöl?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szeretek főzni, következésképp kénytelen vagyok elmosogatni utána. nagyon sok midnent nem tudsz gépben elmosni, szóval kb mindegy.
2010. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Előző, gyere hozzám feleségül, az anyám nevelt fel és nem tud még főzni sem :S :D
2010. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem kell főznöm, mert a mosogatógépem egyben a szakácsnőm is :) Mielőtt nekem estek: csak vicceltem :)
2010. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
igen
2010. júl. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Neeem.

Viszont sokkal nagyobb kedvvel mosogatok :-)

2010. júl. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen :) nem kell annyit vacakolni utána a mosogatással és tudatosan mosogatógépben mosható eszközöket veszek. Szerintem a világ egyik legnagyobb találmánya a mosogatógép :)
2010. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

12.46 !

40 fölött"nehéz" váltani ! Mesélj,beszélj rá ! Már 1-2 éve tervezem,hogy kellene...

Bár ez "off"-nak tűnik,a kérdezőnek+nekem is segítene !!!

Írjatok még !

2010. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ma 14:43


Akkor kaptam a mosogatógépet, amikor kiderült ekcémám van. A mosogatószerektől jött elő, a gumikesztyűtűl pedig "kipállott" a kezem. A családtól kaptam egy mosogatógépet, egyszerűbb volt nekik, minthogy ők mosogassanak :) Először kicsit féltem tőle, de nagyon jó dolog. Olyan meleg vízben tudja mosogatni az edényeimet, amilyenben én kézzel sosem tudnám elmosni, szépen megtisztítja, fertőtleníti őket. A poharak nagyon szépen csillognak, amikor először átmostam az edényeimet benne elkezdtek megint úgy ragyogni, mintha újak lennének. Amit ugye nem lehet elmosni az a fa cuccok (vágódeszka, fakanál) ilyenekből már mosogathatóakat veszek. Drága porcelánom meg amúgy sincs :) Olcsóbbra jön ki, mintha kézzel mosogatnánk, meglátszik a vízszámlán is. A tabletta szintén nem drága, 1500 Ft-ért vettem az Aldiban és még mindig félig a doboz, pedig már egy fél éve vettem. Ráadásul nem kell ott dekkolni még főzés után a mosogatónál, amíg a család együtt van, hanem csak bevágunk mindent a mosogatógépbe és együtt lehetünk :)

2010. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

17.06 --Köszi !!!! Milyen géped van ?


Még !!!!! Írjatok !!!!

2010. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is van mosogatógépünk, de nem nagyon használjuk. A lábasokat vagy nem lehet belerakni, vagy nem tudja teljesen tisztára elmosni. A tepsikkel szintén ez a helyzet. Az evőeszközök foltosak lesznek, a tányérokról kopik a minta. A poharak tényleg szép tiszták lesznek, de a mosogatásnál nem azok teszik ki az idő nagy részét, úgyhogy mi többnyire nem használjuk, maximum akkor, ha sok mosatlan edény van. A vízszámla amúgy tényleg csökken, de a villanyszámla viszont növekszik. Nem akarok senkit lebeszélni, én csak leírtam a mi tapasztalatainkat.
2010. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!