Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Iszonyat büdös a padlószőnyege...

Iszonyat büdös a padlószőnyegem. Hogyan és mivel tisztítsam?

Figyelt kérdés
Paldószőnyeg és nem tudom felszedni meg elvinni tisztítóba, mert a szüleim nem segítenek sem elvinni, sem felszedni, egyedül a szekrénysort nem tudom róla elmozdítani. Tini vagyok, régebben hanyag voltam és sok szennyeződés érte. Nagyon büdös, kellemetlen szaga van, mit csináljak? Sót meg szódabikarbónát szórtam már rá, szőnyegtisztítóval is próbálkoztam.

2020. jún. 16. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Milyen szennyeződés érte?

Az a baj ha olyan került rá ami szépen átfolyt rajta akkor az tényleg alulról rohad. Nem tud ki szellőzni.

Miért nem segítenek a szüleid? Az ő orrukat nem zavarja?

Megoldás lehet egy szőnyeg tisztító gép de ha alulról rohad jobb felszedi és kib...ni.

2020. jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hányástól kezdve kiömlött narancsléig minden érte gyerekkorom óta. A szüleim csak veszekednek velem, hogy milyen büdös van a szobámban, de már megváltoztam, rendet tartok mindig, csak nem veszik észre. Szerintük ha régen ilyen hanyag voltam, akkor az újat is tönkre tenném.
2020. jún. 17. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Kérj segítséget más felnőttektől is. Akár hivatalos takkerektől, akár egy építési vállalkozótól, vagy bárkitől az ismeretségi körben.


Látatlanul ezt nem lehet kideríteni.

2020. jún. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Hát szedd fel és vegyél újat!

Biztos nem az egész lett hányásos, stb., vágd le a rossz részt és csak az új helyre vegyél.

Hány éves a szőnyeg?

2020. jún. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Tessék, van leértékelve is.

[link]

De ha bemész a boltba, vannak maradék darabok még olcsóbban.

Megkérhetsz valakit, hogy vigyen haza vele autóval és segítsen felcipelni.

2020. jún. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szekrénynél körbevágod és kihajítod.
2020. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!