Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kiömlött az olaj a falra....

Kiömlött az olaj a falra. Hogyan tisztítsam le?

Figyelt kérdés

ápr. 28. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha festett fal akkor nem lesz egyszerű, az olajat beszívja.

Egyszerű mosogatószeres vízzel össze tudod takarítani és a falat is teljesen le tudod tisztítani, a gond azzal van ami beszivárog, mert az így is marad sajnos. Nekem a beköltözés után az épp elkészült konyhámban egy konzerv robban fel a kezemben és köpte össze olajjal az egészet. Bármit csináltunk az olajos foltok előjöttek.

Elméletileg tisztítás után meg kell csiszolni, glettelni, mélyalapozóval le kell festeni a helyét és erre mehet az új festék. Mivel épp akkor épült fel a házunk a csiszolást kihagytam, próbáltam átfesteni csak simán - a foltok újra meg újra előbukkantak. A mélyalapozó segített.

ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát albérletbe élek az a gond, Cillit Bang zsíroldóval próbáltam
ápr. 28. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg teljesen megszárad, lehet, hogy nem lesz látható maradványa. Sokat számít hogy milyen olaj, milyen falra, milyen festékre ment rá.
ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most már halvány a folt,de látszik
ápr. 28. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Várj vele pár napot! Aztán majd jelezd a tulajnak ha gondolod, a konyhában ez természetes dolog, hogy megtörténhet.
ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem jelzem neki inkább, megijed
ápr. 28. 20:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!