Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van még valaki aki használja...

Van még valaki aki használja az Amway, Tupperware termékeit?

Figyelt kérdés

Nálunk egy ismerős beszéli rá mindig anyámat, én már nem is szólok bele, ő meg van róla győződve, hogy ez prémium minőségű. Egyszer megnéztem a számlát pl. 3kg mosópor 9000Ft, a boltban a márkás 5kg-os olyan 3500Ft, a hatás ugyanaz és akkor csodálkozik, ha nincs pénze...

A másik pedig a Tupperware-val jön mindig. Vett egy párolós kuktaszerűséget, de még egyszer sem használta, már valószínűleg meg sincs.

Van még valaki aki ilyen 'ügynököktől' vásárol? Tényleg megéri ezeket a termékeket venni?



2020. júl. 9. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszer próbáltam a tisztító- mosószereiket, nekem abszolút nem jöttek be.

A műanyag dolgaik viszont valóban prémium minőségűek.

2020. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Vannak több mint 10 éves Tupper edényeink. Én igazából úgy nőttem fel, hogy ilyeneket használtunk, nem igazán tudom mivel összehasonlítani, de szerintem jók a dolgaik
2020. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban jók a dolgaik, csak ahogy a kérdező is jelezte háromszoros, négyszeres áron. Ami durva túlzás. Nade az ügynöknek, meg a szponzorának, meg az egész felső tanácsadói hálózatának meg kell élnie valamiből.
2020. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Én addig nem is tudtam hogy létezik tupperware amíg nem kezdtem jöttem össze párommal. Nekünk anyu sose használt műanyagot én helyből utálom az összes műanyagot, tároló edény, tálca, meg fúj mennyi minden még ...nem amiatt mert környezet védelem... Iszonyat nehéz kimosni meg undorító... Anyoséknál amikor megláttam hogy 5 óriási konyha szekrény fiók csak azzal van tele meg a tányérok a poharak is műanyag esküszöm azt hittem hogy strokot kapok... Tudjátok vannak a homofóbok..na kb ugyan azt érzem csak a műanyaggal. Sose értettem miért jó abban tárolni az ételt ha tupperware hanem. Ugyan úgy a sok mosogatástól már szálkás volt a mikrózástól meg a forro kaja gyakorlatilag bele olvadt hát agyamat eldobtam minden alkalommal amikor abba szedték a kaját otthon meg nem győztem panaszkodni.🤦‍♀️😂😂

Nagy nehezen anyós is be ismerte hogy ja amúgy már felnőtt közbe a 23 éves fia nem kellenek ilyen műanyagok mint ahol gyerek van... Mondtam neki hogy mi otthon 5-en voltunk egyszerre kisgyerekek és nagyon ritkán tört el bármi. (Én, van egy hugom aki 17 hónappal fiatalabb, 2 iker akik hugomtól 15 hónappal kisebbek,meg az ikrektől 21 hónappal kisebb öcsém csak ha vkit érdekel..)

Szóval én azt csináltam az anyossal hogy leszoktassam, elpakoltuk együtt az összeset vettünk helyette szép szetteket ami nem műanyag volt... Elcsomagoltunk minden műanyagot. Mindenből újjat szettben, és minden konyhai dologból 1 db.t vettünk rám bízta hogy dugjam el őket és fél év múlva ki kell találnia mi van a zsákokba ha nem találja ki akkor kuka. Mondanom se kell hogy minden kuka lett... Rendelgetésről úgy lett leszoktatva hogy át vertük. Egyik barátnőmet beállítottuk amway "ügynöknek"amit megrendelt megvettük boltba sokkal olcsóbban. Nyomtattunk ragasztós amway feliratokat rá tettük a csomagolásra persze hogy elhitte dicsérte mint a nem tudom mit hogy huu de jó ez az akció stb.... Amikor mindent elhasznált akkor mondtuk el neki hogy mama ezek nem is amwayosak.... Durva módszer volt de már az én fizumból is kéregetett :D

2020. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Szeretem a tupper edényeket, de nagyon ritkán vásárolok ilyesmit, mert tartósak. Ezek nem mikrózásra valók, nekem tároló és fagyasztóba való van. Van 30 éves is, semmi baja. Amway nekem nélkülözhető, 2 terméket veszek, kézi mosogatószert és dezodort.
2020. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!