Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tényleg csak tiszta lakásba...

Tényleg csak tiszta lakásba lehet takarítónőt fogadni?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés lepett meg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__hazimunka__10646140-m..


Azt hittem, hogy olyanoknál takarítanak, akik nem tudják a rendet fenttartani. De kvázi takarítani kell a takarítónő előtt?


2020. aug. 14. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Melyik válaszban látod ezt? Nem kell takarítani előtte, csak legyen nagyjából rend, hogy tudja végezni a dolgát. Ha úgy beszéled meg vele, rendet is rak.
2020. aug. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Akarmilyen lakasban kitakarit, de a bugyijaidat nem az o dolga elpakolni a szaritorol illetve a gyerek szetdobalt legoit se pakolja el. Nyilvan felmos, porszivozik, ablakot pucol, wc-t, kadat, mosdokat, port torol, egyeb feluleteket letorli, stb, mindegy mennyire koszos.

De ezt ott is irtak. Mivel te tudod, minek hol van a helye a lakasban, szerintem logikus, hogy te pakolod el a szetszort dolgokat, az viszont, hogy mi mikor tiszta, egy altalanos dolog.

2020. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

"Azt hittem, hogy olyanoknál takarítanak, akik nem tudják a rendet fenttartani. De kvázi takarítani kell a takarítónő előtt?"


Hát kvázi nem kell takarítani a takarítónő előtt, mert a rend nem a tisztaság szinonimája. Az viszont tény, hogy rendben könnyebb tisztaságot csinálni.

És hogy a takarítónő mit csinál?

Takarít!... de kérheted, hogy pakoljon, takarítson, mosogasson, mosson, vasaljon, főzzön meg, de akkor már nem takarítónőnek hívják, hanem bejárónőnek és nagyjából egy alkalom 20ezerFt.

2020. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, nálad a rendrakás = takarítás??


A kettő teljesen más!


Előttem már leírták, és a másik kérdés alatt is.

2020. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Hozzánk jár bejárónő. Mos, vasal, takarít. Heti 2-3x jön. Kvázi a tiszta lakást takarítja ki. Nem is a kosz miatt jön, hanem padlófűtés, kandalló, benti kutya... rengeteg a por. A mosnivalót én válogatom szét, ő csak kimossa, kitakarítja, másnap, harmadnap kivasalja, elpakolja.
2020. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, nálam a rendrakás = takarítás.
2020. aug. 14. 19:18
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

#6

És akkor erre most mit lehet mondani?

Ha elmondanám kendőzetlenül a véleményemet, meg lennél sértődve és töröltetnéd.

Azért azt elmesélem neked, hogy nálam a takarítónő múltkor azt mondta a telefonba az anyjának:

- Anya most nem érek rá, dolgozom és még azt a trehány tramplit is hívnom kell, hogy pakoljon el, mert holnap megyek hozzá takarítani!

Hát valahogy így!

2020. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
✌🏻
2020. aug. 14. 19:57
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Takarítónőt általában nem a kupis, koszos, trehány emberek fogadnak. Inkább azok, akiknek igényük van a rendre és a tisztaságra, de az idejük sokkal többet ér annál, hogy a szombatokat a lakás takarításával töltse.
2020. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

6: tehát nem porszívózol, nem mosol fel, nem pucolsz ablakot, csak a helyére teszed a szanaszét heverő cuccokat, ruhákat, stb.


Szép kis tisztaság lehet nálad...! :-D

2020. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!