Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Legfelső evőeszköz tálcás (és...

Legfelső evőeszköz tálcás (és nem kosaras) whirlpool mosogatógépben be kell rendezni az evőeszközöket?

Figyelt kérdés

Persze elrendezve úgy, hogy egymást ne fedjék, VAGY muszáj egyenként a késeket, kiskanalakat belepattintani a kis tartó fülekbe.

Kosaras Fagor készülékem volt, ami megadta megát tegnap, és rendeltem ilyent, és félek, hogy nem lehet ömlesztve beledobni egy egy marékkal 10 evőeszközt, a régibe hajigálni kellett csak 2 kosár volt és 6 fakkal, 1 perc alatt telidobtam őket, és szép tiszták is lettek.


SOS lenne, mert le kellene mondanom , ha mégis ilyen.



#mosogatógép #rendezés #legfelső kosár #evőeszköz tartó
2020. szept. 7. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet ömlesztve beletenni, csak egyesével.
2020. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia, koszi a valaszt, de akkor azt sem lehet, hogy beleontok vagy 50 evoezkozt, aztan kezzel megprobalom szetszorni, hogy egyik se fedje a masikat? (es hogy ossze vissza fognak fekudni, de nem egymason)
2020. szept. 8. 06:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd, hogy szépen elmossa őket akkor egyesével kell beleállítani. Egyébkén 2-3 perc, cserébe alul van egy fazéknak való üres hely!
2020. szept. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

megoldottam a problemat, megjavitottam ma a gepet (a leengedo es belso keringeto valto szelep motorjat, illetve kiakadt attetelet)

Meg a sokvezerlo triak-ot at ki kellene cserelnem, de arra mar lusta vagyok, a 3in1 tablettal tokeletes a mosas, a gyantaszuro meg nem erdekel, hogy kihal belole igy 14 ev utan.

Szoval remelem egy darabig nem kell ujat vennem

2020. szept. 8. 15:50
 5/6 A kérdező kommentje:
amugy AAA-s, es ventillatoros szaritas van benne, nem olyan, hogy kinyilik az ajto es kesz, szoval eleg jol osszeraktak 14 eve.
2020. szept. 8. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:

A régiek még szebben is mosogatnak, illetve szinte bármilyen tabletta feloldódik benne.

Örülök, hogy sikerült :)

2020. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!