Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért hagyja a mosogatógépem...

Miért hagyja a mosogatógépem koszosan az evőeszközöket, poharakat, tányérokat?

Figyelt kérdés
Ariston mosogatógépem van, rendszeresen használok mosogatógéptisztítót, figyelek arra, hogy a szűrője tiszta legyen, használok sót is, tehát odafigyelek a gép karbantartására mégis az utóbbi időben koszosak maradnak a belepakolt dolgok. Apró szemcseszerű lerakódások maradnak a poharakon, furcsa foltosak és mintha ragadnának a kések, villák. Tablettát használok és úgy látom maradéktalanul feloldódik.
2010. aug. 27. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a gélt, hátha....Nem váltottál új tablettára, hogy esetleg az a a "ludas"
2010. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Több tablettát kipróbáltam, mert én is arra gyanakodtam, hogy azzal van a probléma. Mindegyiknél maszatol a gép.
2010. aug. 27. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán meg kellene nézni a karokon lévő furatokat,nincs e eldugulva.Vagyis nem tud eléggé forogni.
2010. aug. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem és furatok rendben vannak, tiszták. Képzeljétek a tegnap esti mosogatás után kinyitottam a gépet és az edényeimen olyan foltok voltak, mint a jégvirágok. Azt hiszem ebből szerelő kihívás lesz! Kezdek hisztis lenni!
2010. aug. 28. 07:36
 5/7 anonim ***** válasza:
inkább tanulj meg pakolni a gépbe, túltöltöd, nem tud hatékonyan mosni....+ só és esetleg öblítő is kéne bele
2010. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mint azt korábban írtam használok sót. Öblítőt is és soha nem pakolom túl a gépet. Nem kezdő háziasszony és mosogatógéphasználó vagyok éppen ezért is álltam értetlenül a dolgok előtt. Felhívtam egy szerelőt aki azt javasolta, hogy maradjak a gép mellett a teljes mosogatási ciklus alatt és figyeljem a gépet öblít-e vagy nem. És nem!! Átugorja az öblítő fázist rögtön szárít. Hétfőn jön és megnézi.
2010. aug. 28. 09:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Én eddig Somatot használtam, de utoljára vettem egy olcsóbbat és bizony nem mos rendesen a gép vele. lehet, hogy te is így jártál
2010. szept. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!