Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kezdő háziasszonyként beleőrül...

Kezdő háziasszonyként beleőrülök a választékokba... milyen mosószert és öblítőt használtok amivel elégedettek vagytok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 21. 21:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%

Na te sem sűrűn segítkeztél otthon valószínű.

Én a modoport szeretem legjobban, szerintem erősebb mint a folyékony, főleg mint a kiskapszulàs. Arielt szoktam mostanàban venni.

Öblítőt Lenort vagy Coccollinot. Nagy kiszerelést akciósan, következő akcióig bőven kitsrt, mondjuk én egyedül vagyok szóval nem használok mennyiséget igazàból.

2020. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

Folyékony Perwoll mosószer színnek megfelelően

Öblítőben meg lenor exotic bloom (rózsaszín flakonú.)


De öblítő szerintem mindegy végülis. Addig van illata amíg megszárad a ruha meg utána esetleg pár napig.

Fehér ruhákat érdemesebb porral mosni mert erősebb azon belül Ariel pl.

2020. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
2 es vagyok még annyit hozzáteszek, hogy makacsabb foltok esetén érdemes lehet Vanish szappannal vizesen bedőrzsölni kicsit.
2020. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Hát, én a Lidl sajátmárkásat veszem. Folyékony mosószer, és öblítő koncentrátum.

Amúgy ez nem akkora nagy dolog, csak vegyél egyet, és ha nem tetszik legközelebb mást veszel.

2020. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
Nekem eddig a Surf folyékony mosószer vált be legjobban, hatékony és erős, jó illatú. En egy félét használok az összes színhez. Euros boltban veszem. Én öblítőt nem használok, és így is jó illata van a ruháknak, plusz egy dologgal kevesebb, ami lerakódik a gépben... amúgy utolsónak igaza van, ne parázd ezt túl.
2020. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%

Ne parázd túl, tökegyformák, a többi hitvita.

Vegyél egy fekete Tandilt a színesekhez, feketékhez, és egy fehéret a fehérekhez oszt csókolom.

2020. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Öblítő meg semennyire sem kell, ezerszer olcsóbb és egészségesebb, ha benyomod a +1 öblítést és biztosan mosószermentes lesz a ruhád, illetve használd az előmosást, is ha nagyon koszos-poros.
2020. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Öblítőt szerintem magadnak kell kitapasztalni, melyiknek tetszik az illata. Anyám Coccolino öblítőjétől hányingerem van, büdös, rosszul vagyok a szagától. Egyébként ha szabad levegőn szárad, valóban semmi öblítő illata nem marad. Törölközőhöz, kabáthoz ne használj, mert megkeményedik!


Egyébként eddig is valahol laktál nem?


Szerintem is Ariel mosószer, anno anymá fehérítőssel mosott mindent, minden kifakult, még a farmer is. Akkor azt találta ki akkor havonta, két havonta kell farmert mosni...


Programokat tudod hasznláni? Minden ruha belsejében van ki s cetli, ami jelzi.


Nekem egyébként meg a Lenor illatparfüm vált be legjobban, nagyon tartós, a lila. Ez nem öblítő, mosás elején kell beszőrni a dobba.

2020. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Könyörgöm, ne nevezzétek már "öblítőnek" ha csak az a lényege számotokra, hogy rózsaillatúvá "csinálja" az előtte már kimosott, tiszta, mindenféle szagtól és kosztól mentes ruhát.
2020. szept. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Megdöbbentem, hogy némelyikőtökbe mennyi rosszindulat van. Nem azt mondtam, hogy soha nem mostam, vagy nem laktam eddig sehol, vagy nem tudok mosni.

A kérdésem úgy szólt, vagyis én úgy értettem, hogy sok a választék. Azok tapasztalatára lettem volna kíváncsi, akik nagyobb rutinnal bírnak mint én, akiknek vannak bevált szereik. Akik így válaszoltak azoknak köszönöm szépen. A negatív, kötekedő embereknek pedig minden jót kívánok.

2020. szept. 26. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!