Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kezdő háziasszonyként beleőrül...

Kezdő háziasszonyként beleőrülök a választékokba... milyen mosószert és öblítőt használtok amivel elégedettek vagytok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 21. 21:42
1 2
 11/20 anonim válasza:
38%
Souldrops! Semmi mű, teljesen természetes, nem pattog ki tőle senki. Korall a szinesekhez, Tenger minden másra. Ha allergiás valaki, akkor Felhő. Az öblítőnek pedig igen is van szerepe. Semlegesíti a mosógél maradékát, puhít és antisztatizál. Ha van itt valaki vegyész, akkor igazolhatja, hogy is van ez. Amúgy a fenti márkának nagyon jó és szintén öko öblítői is vannak.
2020. szept. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Sok-sok évvel ezelőtt, amikor még létezett a valóban független Tesztmagazin, olvastam benne egy öblitő-tesztet. Volt benne egy olyan kategória, amire laikusként soha nem gondoltam volna: MINDENFÉLE TEXTÍLIÁT PUHÍT,ILLATOSÍT (értsd: pamutot, műszálast stb.) erre egyetlen öblítő volt képes a teszt szerint: a LENOR. Akkoriban jelent meg itthon. Kipróbáltam, azóta is azt használom. Kipróbáltam mást is, kíváncsiságból, és a teszt igazat beszélt: az egyik csak a pamutot, a másik csak a műszálast "kezelte". Maradtam a Lenoroknál, és még sosem csalódtam bennük. Mosószerben csak folyékonyat használok, amióta léteznek a Perwoll-variációk, gyakorlatilag mindenre azokat, a megfelelő ajánlások szerint: színes, sötét, kímélő stb. Fehér cuccokra a Sanitol fehérítő, folteltávolító-fertőtlenítő granulátumból (feloldva langyos vízzel) teszek a dobba. A mosószert soha nem a gép mosószer fakkjába teszem, hanem mércés kupakban közvetlenül a dobba. Harminc éve használok mágneses mosógolyót (ÖKONET) a gépben, állandóan benne van, kivéve szárításkor. Kb. 2 évente cserélem - pillepuha minden cucc az öblítővel kombinálva. (Kipróbáltam a golyót öblítő nélkül, és az öblítőt golyó nélkül: sokkal keményebb volt minden textil mindkét esetben - tehát kipróbált és jól bevált módszerekről beszélek.)
2020. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes válaszokat! 🙂
2020. szept. 28. 11:32
 14/20 anonim válasza:
0%
Vedd a legolcsobbat és illat legyen oké, ha szar ontsel hozzá jót.
2020. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Souldrops,frosch,tomi folyékony mosószer és Silan vagy Lenor öblítő.
2020. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%

Sosem értettem azokat az embereket akiknek nincsen tisztaaságot keltő kedvenc illata én az öblitős vizzel is áttörlök mindemt por törlés után mert imádom az illatot és ha valaki megdicsér nem csak tisztaság van de jó illat is

Én az aromaterápiás tomis használom és a silan minden illatát kb 3 doboz mosószerem van itthon és kb 16db silan öblitő

2020. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Aztán lehet időpontot kérni allergológushoz, bőrgyógyászhoz, tüdőgyógyászhoz, asztmatológiára.
2020. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Végül maradt a folyékony Ariel baby a fehér, világos ruhákhoz, sötétekre Perwoll, öblítő pedig egy kevés fehér Lenor. :)
2020. nov. 3. 12:11
 19/20 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, mint a 16. válaszoló. Halmozom az öblítőket, vannak persze kedvenceim, én magam a három márka Lenor, Silan és Coccolino között nem érzek minőségbeli különbséget, mindháromból van olyan illat, ami tetszik, és van olyan, amelyik nem. Mosószert én kapszulásat használok, de port és Folyékonyat is próbáltam, nekem a kapszula csak a dobba dobva a legegyszerűbb. Folyékonyból próbáltam a Biopont, a pervolt, az arielt, a coccolinot, kapszulából a lenor, Tomi, Ariel és Coccolinot váltogatom.
2023. okt. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Utolsó vagyok! Sajnálom, hogy a Silan morning sun öblítő illata megváltozott, az a sárga színű, ha valakinek az többet mond. Az olyan kellemes számomra melegséget, simogatást és puhaságot eszembe juttató illat volt, ha ugyanaz maradt volna az illata, a mai napig csak azt venném. A jelenlegi kínálatból talán a sárga nárciszos Coccolino áll a legközelebb ahhoz az illathoz, de persze nem ugyanaz.
2023. okt. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!