Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ciki huszonévesen húzós...

Ciki huszonévesen húzós kocsival menni vásárolni?

Figyelt kérdés
Sokszor megyek egyedül kaját vásárolni de unom már, hogy majd megszakadok mire hazaérek.
2020. szept. 28. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Inkább húzzad, mint a derekad szakadjon le a cipeléstől!
2020. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Egész életemben húzós kocsival vásároltam és még senki nem szólt meg miatta. Igazából nem is értem a kérdést...ez valami bűn, vagy mi a fene?
2020. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Banyatankkal? Eléggé, bár praktikus. Szerezz be legalább valami dizájnosabbat.

[link]

2020. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazság szerint én magam utálom amikor az öregek szerencsétlenkednek a hülye kocsijaikkal és nekem ez a kocsi kifejezetten öreges dolog.
2020. szept. 28. 16:40
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as: 23 ezerért azért nem terveztem venni banyatankot :D
2020. szept. 28. 16:41
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#4

Az eszem megáll rajtad Kérdező!

Jön veled szemben 1000 ember, ebből 700 észre sem veszi, hogy mit húzol, 290 látja de nem érdekli, 10 meg "öregesnek" találja, ahogy te is. Emiatt a totál ismeretlen és számodra elvileg érdektelen ember miatt fogsz megszakadni, a te szavaiddal élve?

Nem mindegy, hogy ki és mit gondol???

De felőlem csináld, csak nem értem, hogy miért írtál ki akkor erről kérdést?

2020. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez a kérdés ciki, meg az, hogy azt hiszed, bárkit is érdekel, hogy mit húzol magad után.
2020. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Pakold egy húzós bőrőndbe a sonkát, kiflit, tejet, kenyeret. Máris meg nem mondja senki, hogy mit cipesz és nem lesz ciki sem. SŐt abőröndöt kibélelheted hungarocellel is, akkor hűtőtankod lesz.


Egyébként... figyeld meg, hog ydivatba fog jönni, csak idő kédése. Ha a derekadra lehetne kötni, sokkal egészségesebb lenne, mint mondjuk akármilyen válltáska. De mint már említettem, a bőröndöt se cipeli senki kázbe, mindenki utánfutózik, nem is értem, hogy abc-be miért nem így járunk. Sokat lendítene a dolgon, ha egy divatosabb külseje lenne, vagy ha egy-két celeb elkezdene egy divatcuccot hurcolászni így, mondjuk a zacskóbetiltás hatására. Sőt, még az is lehet, hogy bicikliutánfutó lesz belőle.


Minden csak tálalás kérdése, használd továbbra is, törd le a cikiségfalat!

2020. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyik fiatal huszonéves ismerősöm is erősen gondolkodik a banyatankon. Szerintem tök poén egy ilyet beadni egyébként XD.
2020. szept. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Én 28 vagyok de banyatankozok, családi bevásárlást könnyebb így hazavinni, 6-os pakk tea elfogy 3 nap alatt meg egy rakás tej is kell meg csomó olyan élelmiszer amik szatyrokkal nehezek,es vágják a kezem.
2020. szept. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!