Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosható arcmaszkot milyen...

Mosható arcmaszkot milyen gyakran mosod ki?

Figyelt kérdés
Nyílván aki 8-12 órákat abban dolgozik, az valószínűleg naponta, de ha mondjuk csak elugrasz a boltba, vagy a buszon vagy, vagy bárhol?

2020. okt. 19. 00:13
A kérdező szavazást indított:
Naponta 2-t használok, így tulajdonképpen 12 óra maximum
Naponta
2-3 naponta
Hetente 1x
Havonta 1x
2-3 havonta
Évente 2x
Évente 1x
Amikor eszembe jut
Soha nem mosom ki
30 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha már szaglik bedobom a mosógépbe.
2020. okt. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Nem hordunk ilyet, mert nem higiénikus. Egyszer felveszi valaki, mondjuk a boltban, vagy a plázában, az már tele van mindennel. Majd másnap felveszed, akkor már a szennyezett maszk kerül a szádhoz és az orrodhoz, azt lélegzed be.
2020. okt. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Hetente-kéthetente.

Heti 1, max 2 nap hordom az egy órás utazásom idejére.


Ha minden nap egész nap hordanám, akkor legkésőbb naponta cserélnék tiszta maszkra.

2020. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Ritkán. Eleve csak 5-10 percre van rajtam naponta, mivel nem kell, a többi időt kilógatva tölti.
2020. okt. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
75%
Van több szövet maszkom. Mivel teljes arcon sminkelek, ráadásul szemüveges is vagyok, hamar koszos lesz (sminkes) főleg a belső fele és az orrnyergemnél, ahol találkozik a maszk a szemüveggel. Nyilván attól is függ, hogy mennyi időt tartózkodom "kint", van, hogy egy nap 2-3 alkalommal is kicserélem tisztára. Aztán a hétvégi mosásnál mehet a gépbe. Alsó hangon egy hétre való tiszta textil maszkom mindig van.
2020. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Jó, hogy írod. Most már értem miért tud valakinél "retkes" lenni, nálam meg soha. A smink miatt... :) illetve... gondolom frankón szét is tudja ez teríteni a vakolatot, így aztán ott se veszik le ahol nyilvánvalóan baromság (utcán, szabad levegőn)
2020. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

#6

Páromnak a maszk külseje lesz koszos hamar, ha melóba elviszi magával - sok sikert egy fehér maszk tisztán tartásához egy autószerelő műhelyben. :DDDD

Nekem egyáltalán nem lesz "koszos" pedig én is viselek alatta egy kevés sminket.

Amúgy nem baromság az utcán hordani, én is szoktam ha 1-2 percet kellene nélküle tölteni, több idő lenne elpakolni meg előkotorni.... ráadásul ahogy hűl a levegő, nekem úgy lesz egyre kellemesebb, a héten már többször elfelejtettem levenni miután kimentem egy üzletből. Nem fagy le az orrom benne. :D

2020. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Az abc-ben én is imádom a hűtőpultnál, meg majd sokan fogják imádni hidegben, azért amiért írod.


Autóreszelőkhöz csináltass egy feketét. De annyira birom, hogy nem képesek sehol reklámmaszkokat gyártani, pl autóreszelőknek a légszűrőgyártók gyárthatnának autószerelőbiztosat, szénszűrős betéttel. Tök evidens lenne, nem?

2020. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

#8

Télen évek óta "maszkként" hordott sállal mászkálok. :D

Két fekete és egy fehér van neki, nem nagy cucc kimosni, csak érdekességképp írtam hogy azért nem nagy művészet összekoszolni. :)

2020. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Áh, a múltkor falat fúrtam. 5 perc alatt ki lett dekorálva. persze azt nem a "kötelezős" maszkban, hanem tisztességes pormaszkban végeztem.


Majd a szemüvegesek fognak nagyon faszán szívni amikor még hidegebb lesz.

2020. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!