Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcmaszkot használják?

Milyen arcmaszkot használják?

Figyelt kérdés
Van esetleg olyan drogériás miteszertapasz/arcpakolás ami pár használat után eltünteti a miteszereket?

2020. szept. 24. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

A mitesszereket nem nagyon bírod ilyen egyszerűen eltüntetni sajna, inkább rendszeres bőrradír ami segít.

Ha nagyon szeretnél maszkot próbálni és ajánlanám a Schaebens maszkokat nagyon jók és olcsóak is. Ami szerintem segít ilyen helyzetben az a totes Meer maske és az ilyen zöldszínű aloe verás. Dm-be és Müllerbe is lehet kapni, de azt hiszem dm-be olcsóbbak

2020. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
A bőrradír helyett inkább hámlasztót próbálnék, rendszeresen.
2020. szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Kémiai hámlasztó, főleg BHA, agyagos maszkok, azelainsav, zink tartalmú termékek, niacinamid szérum.
2020. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem inkább kozmetikus. Ok, nem olcsó, de jobban megéri, mint a sok kence meg házi módszer, amik vagy hatástalanok sokszor vagy csak rövid ideig tart a hatásuk. Sok mindent kipróbáltam, de tényleg jobban megéri inkább 2-3-4 havonta a kozmetikus, mert szépen megcsinálja és a hatása is tartósabb, ha odafigyelsz a bőrödre. (sminket lemosod, helyes bőrápoló rutin stb.) A házi módszerek pedig jó kiegészítők lehetnek, de alapvetően nem helyettesítik a szakszerű kezelést.
2020. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Drogériábol ne! Mitesszereket ki kell nyomni! Heti 1×radirozz Vichy 3-1 ben radír maszkját ajánlom ami szépen ki tisztítja, ami gyógyszertárban kapható, keress fel egy kozmetikust aki kinyomkodja.
2020. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Úristen, mekkora hülyeségeket írtatok szegény kérdezőnek :D

Kérdező, eszedbe ne jusson bőrradírt használni, inkább keress valami kémiai hámlasztót, ami tartalmaz BHA-t. Valamint ha mindenképpen kiszeretnél próbálni valamilyen arcmaszkot, akkor ajánlom a Himalaya termékeit olcsó árkategóriából, hámlasztók közül pedig Ordinary.

2020. okt. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Most azért lettem lepontozva, mert javasoltam, hogy inkább kozmetikus? Saját tapasztalatot írtam, de jó akkor kísérletez a sok kencével, módszerrel, ami hosszú távon drágább, mint a kozmetikus, ja és macerásabb is, aztán vagy segít vagy nem.
2020. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os a bőr radír heti 1× ugyan olyan fontoss mint a hidratálás! De semmi baj attol mert tudatlan vagy nem kell még hangot is adnod ennek, kérdezz meg egy kozmetikust a te kis kémiai hámlasztásod nagyobb macerával jár mint egy gyengéd szemcsés tisztitó.
2020. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as, nézz már utána, miért nem jó bőr radírozni, és rájössz, mekkora hülyeségeket beszélsz :D
2020. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es Ha nem távolítod el rendszeresen az elhalt hámsejteket bőröd könnyen fakóvá válhat, radírozással azonban egyenletes tónusú és egészséges lesz a bőröd.

bőröd.

Radírozással felpezsdítheted a vérkeringésedet is, illetve ha alulról felfelé haladsz a testeden, a nyirokkeringésnek is jót teszel vele.

De tényleg ne használja a bör radírt te fogyatékos!

2020. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!